امتیاز موضوع:
  • 59 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امروز برای کنکور دانشگاه آزاد 1390 چی خونیدیم؟(داغ )
سلام

این تاپیک داغترین در این سایت خواهد شد چون هر وقت که به سایت سر زدیم بگیم که امروز چه

خوندیم اصلا خوندیم یا نه؟ امروزمان بیهوده گذشت یا مفید بود؟ و ....(در ذهن شما هست ولی من

الآن یادم نمی یاد)

ترا به خدا وقتی سرزدی چند کلمه بنویس به بقیه روحیه بده جای دوری نمیره

خودم اول شروع می کنم که نگید خودش چیکار کرده

با وجود شماست که این سایت برپاست و به کارش ادامه میده همه شما را دوست دارم موفق باشید.
آخرین ارسال های من :

پیام‌های داخل این موضوع
امروز برای کنکور دانشگاه آزاد 1390 چی خونیدیم؟(داغ ) - توسط alireza - ۱۳۹۰-۱-۹، ۱۰:۰۳ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,111 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,676 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 969 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,069 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,119 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
  سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 0 1,533 ۱۳۹۵-۵-۸، ۰۳:۳۴ عصر
  برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,014 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
آخرین ارسال: yalda118
  طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 952 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
آخرین ارسال: marzieh gh
  مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,485 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
  از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 872 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان