امتیاز موضوع:
  • 67 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی نمونه کارنامه آزاد وسراسری قبول شده 1389(داغ)
سلام

به درخواست یکی از دوستانمون امشب این تاپیک داغ را زدم و میدونم بدردتون میخوره

در این تاپیک هر کسی که منبع موثق داره و میتونه کارنامه های افرادی که قبول شدند یا نه با رتبه شون

رابزاره.(آزاد یا سراسری)

خودم هم تلاش میکنم البته نمی دونم این تراز های موسسات درسته یانه ولی

من کارنامه های خداقل 15 نفر را دارم(مربوط به موسسه اکسین) و اونها را بدون اسم میزارم.

شما هم اگه کسی را میشناسید ویا خودتون شرکت کردید بزارید ممنون از شما

وپیشنهاد
shima
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط @uror@ ، 0RKIDEH

پیام‌های داخل این موضوع
بررسی نمونه کارنامه آزاد وسراسری قبول شده 1389(داغ) - توسط alireza - ۱۳۹۰-۱-۱۰، ۱۰:۴۲ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,694 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,076 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: alireza
  کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1395 alireza 27 6,509 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۷:۰۶ عصر
  20 نمونه شیت مبانی نظری مرحله دوم برنامه ریزی شهری گردآوری توسط رتبه برتر کنکور 94 alireza 0 1,339 ۱۳۹۵-۳-۳۰، ۰۴:۱۷ صبح
  پکیج ویژه مرحله2 برنامه ریزی شهری، جزوه ویژه،6 آزمون مرحله دوم،20 شیت،نمونه سوال 94 alireza 0 1,165 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۱۰:۵۱ عصر
  دانلود کارنامه مرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سال 90 alireza 0 1,088 ۱۳۹۵-۳-۲۷، ۰۸:۱۳ عصر
  كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,480 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: yalda118
  دانلود کارنامه رتبه 22 کنکور 94 برنامه ریزی شهری مهندس محبوبه عضو فعال ایران شهرساز alireza 4 2,354 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۳۶ عصر
  دانلود کارنامه رتبه های 1 تا 1800 برنامه ریزی و طراحی شهری 1394 alireza 5 3,919 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۲۵ عصر
  کارنامه رتبه 738 کنکور 94 برنامه ریزی شهری مهندس مرادی عضو فعال ایران شهرساز alireza 4 2,231 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان