امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تحلیل فضاهای شهری
ما این کار رو برای پروژه تحلیل فضای شهری انجام دادیم. به این صورت که در ابتدا برای کارمون هدف تعیین کردیم. مثلا کار من بود ارتقا کیفیت حضورپذیری با تاکید بر الگوهای رفتاری.
در گام بعدی به دسته بندی و مطالعه نظریات پرداختم و دیدم که چه کسایی روی موضوع حضور پذیری کار کردند و به چه مواردی اشاره کردند. (اگر در قالب مقاله بخواهید می شه چارجوب نظری مقاله) و در گام آخر، بعد از اینکه این معیارها از مبانی نظری مشخص شد این معیارها رو در محیط تحقیق یا همون نمونه موردی بررسی کردم و برای نتیجه گیری هم آنچه که از مواردی که توی مبانی نظری استخراج کردم که اگر به حضور پذیری کمک کرده یک عامل مثبت بود و می بایست تقویت شود و انچه که به حضورپذیری رو تضعیف می کرد ضعف یا تهدید محسوب می شد.

اما اگر قضیه زیبایی شناختی رو خواسته باشید اون یک مبحث جداست26

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

پیام‌های داخل این موضوع
تحلیل فضاهای شهری - توسط سعیده66 - ۱۳۹۱-۱۰-۱۴، ۰۹:۳۲ صبح
RE: تحلیل فضاهای شهری - توسط shahryar - ۱۳۹۱-۱۰-۱۴، ۱۱:۱۰ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شماره تلفن کارشناس گروه و گروه طراحی شهری دانشگاه آزاد زنجان رو می خواستم....یا اگه ک alireza 0 1,958 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۱۱:۳۱ صبح
آخرین ارسال: alireza
  پاسخ تشریحی سالهای 91/92/93 طراحی شهری alireza 2 2,894 ۱۳۹۳-۱۰-۱۶، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: saharava
  مولفه های موثر بر نقش نما و جداره ها در ارتقاء خوانایی خیابانها در منظر شهری alireza 0 1,816 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۶:۴۲ عصر
  تراز طراحی شهری علوم تحقیقات godonly. 4 1,788 ۱۳۹۳-۳-۱۹، ۱۰:۲۵ عصر
  پرسشنامه مشارکت شهروندان در مدیریت شهری elahian 1 2,534 ۱۳۹۳-۳-۱۸، ۰۱:۰۹ صبح
آخرین ارسال: sasan_arzani
  یکی از دوستانم میخواد بدونه بین 3 گرایش "برنامه ریزی مسکن" و "مدیریت شهری" و بهسازی ن alireza 1 1,041 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۰۶:۲۷ عصر
آخرین ارسال: @uror@
  دوستان برنامه ریزی شهری کمک کنید .....؟؟؟ kiana7822 5 2,694 ۱۳۹۲-۱۰-۱۰، ۰۲:۰۵ عصر
آخرین ارسال: امير سويزي
  برنامه ریزی شهری و ارتقای کیفیت محیط رضوان رفیعی 9 3,606 ۱۳۹۲-۹-۲۹، ۱۱:۴۸ عصر
آخرین ارسال: dementor
  کمک در کاریری زمین و حمل ونقل برنامه ریزی شهری میریاما 1 1,589 ۱۳۹۲-۹-۲۲، ۱۱:۵۸ صبح
آخرین ارسال: میریاما
  طراحی شهری اخلاق محور afsoon_esfahani 1 2,173 ۱۳۹۲-۵-۱۳، ۰۸:۴۱ عصر
آخرین ارسال: AZ!N

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان