امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28 روز::شمارش معکوس تا کنکور93 --حس و حالت را بیان کن و برای این روزها چی بخونی بهتره
وای خدا چقدر زمان کمی مونده!!!این روزا چقدر زمان تند تند میگذره.....42
من که همش با خودم درگیرم که چی بخونم بهتره؟؟22
کاش میشد باهم دیگه ی برنامه واسه دوره کردن درسا میذاشتیمم،نه؟؟!!....
آخرین ارسال های من :

هیس....
حرف نزن....
صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
شمارش معکوس تا کنکور92 --حس و حالت را بیان کن و برای این روزها چی بخونی بهتره - توسط sas.mmt - ۱۳۹۱-۱۰-۲۰، ۱۰:۲۸ صبح
هوای دلم گرفته - توسط hamidataee - ۱۳۹۱-۱۰-۲۰، ۱۲:۰۴ عصر
RE: هوای دلم گرفته - توسط M.Noori - ۱۳۹۱-۱۰-۲۰، ۰۱:۲۰ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,708 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 45,214 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 986 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 0 804 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۹ صبح
  برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,021 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
آخرین ارسال: yalda118
  مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,497 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
  از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 876 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
  آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,632 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: khansa
  دانلود کارنامه رتبه های 1 تا 1800 برنامه ریزی و طراحی شهری 1394 alireza 5 3,922 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۲۵ عصر
  سوالای تاریخ همه از کتاب شار تا شهر بود alireza 0 1,049 ۱۳۹۵-۲-۱۶، ۰۹:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان