امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منابع طراحی ارشد دانشگاه آزاد
سلام دوستان
من میخوام امسال دانشگاه آزاد طراحی شهری شرکت کنم.لیسانسم معماری هست...من انتخابم علوم تحقیقات تهرانه و برام خیلی خیلی مهمه که امسال قبول بشم
من از امروز مطالعه ام رو شروع کردم و اسکیس هم کار میکنم.فقط نمیدونم تو این 4 ماه چه کتابهایی بخونم بهتر هست.خودم کتابهای علی یالپانیان و شهرام جنگجو رو تهیه کردم.می خواستم ببینم مطالعه دقیق این کتابها کفایت میکنه یا باید منابع دیگری هم مطاله کنم؟ و اینکه شانسی برای قبولی دارم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90

پیام‌های داخل این موضوع
منابع طراحی ارشد دانشگاه آزاد - توسط mahsa1984 - ۱۳۹۱-۱۰-۲۹، ۰۶:۵۹ عصر
RE: منابع طراحی ارشد دانشگاه آزاد - توسط elham90 - ۱۳۹۱-۱۰-۳۰، ۱۲:۵۷ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مهم <<< اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص آزمون کارشناسی ارشد شماره 2 godonly. 5 2,245 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۰۳:۰۲ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  پذیرش دانشجو پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران godonly. 0 1,625 ۱۳۹۳-۴-۸، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,357 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  من لیسانس معماری دارم میخوام طراحی شهری بخونم ولی گیج شدم راهنمایی کنید alireza 2 2,050 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: pishrurbanist
  اصلا دانشگاه آزاد ارزش خوندن داره؟ زمردیان 11 4,105 ۱۳۹۲-۱۲-۵، ۰۳:۲۸ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  مشاور:اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت نمیدند alireza 0 1,162 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۹:۳۸ عصر
  اختلاف معدل درج شده با معدل اصلی در کنکور کارشناسی ارشد دولتی alireza 7 3,513 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۰۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: century21
  تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,441 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  انتخاب مرکز واحد امارات متحده عربی برای گرایش برنامه ریزی شهری آزاد alireza 1 1,435 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۷ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,044 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان