امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارشناسی معماری دارم ومیخوام ارشد شهرسازی بخونم.نمی دونم ...
سلام دوستان خوب زحمت کش من؛که واقعا وقت میذارین برا دوستان.من راهنمایی که از شما میخوام اینکه کارشناسی معماری دارم ومیخوام ارشد شهرسازی بخونم.نمی دونم کدام گرایش رو انتخاب کنم،در ضمن اسکیس من خوب نیست.از چه منابع وچه کتاب تستی در زمینه رشته شهر سازی قویتره استفاده کنم ممنون میشم که منو راهنمایی کنید. با تشکر

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
ارشناسی معماری دارم ومیخوام ارشد شهرسازی بخونم.نمی دونم ... - توسط آران بیگ - ۱۳۹۱-۱۱-۲۷، ۰۶:۰۱ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مهم <<< اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص آزمون کارشناسی ارشد شماره 2 godonly. 5 2,247 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۰۳:۰۲ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,359 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  من لیسانس معماری دارم میخوام طراحی شهری بخونم ولی گیج شدم راهنمایی کنید alireza 2 2,052 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: pishrurbanist
  مشاور:اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت نمیدند alireza 0 1,162 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۹:۳۸ عصر
  اختلاف معدل درج شده با معدل اصلی در کنکور کارشناسی ارشد دولتی alireza 7 3,514 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۰۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: century21
  تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,441 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,044 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر
  کنکور کارشناسی ارشد 93 در موعد مقرر برگزار می‌شود hamid_shahrsaz 1 1,336 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۲۳ عصر
  تعویق کنکور دانشگاه سراسری 93 ارشد همه رشته ها بدلیل برف سنگین در شمال کشور alireza 8 4,795 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۱۷ عصر
آخرین ارسال: شیلان
  اعزام تیم ویژه برای برگزاری کنکور ارشد در استانهای برف‌گیر hamid_shahrsaz 0 790 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۹:۳۱ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان