امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امروز بیست و چندمه بهمنه؟!
اول سلام

امروز بیست و چندم بهمنه! چون گفتیم سایت رو کمی(کم یعنی چهار ماه!!) برگردونیم به عقب ببینیم چقدر یاد دوران جوانی میفتیم :دی. تازه سایت کلی هم اطلاعاتش زیاد شده بودو سنگین و خواستیم به گفته دکاتر عزیز( جمع مکسر دکتر!) گوش کرده و رژیم بگیریم. این شد که شد این!4
خب الان یه چند روز خیلی خیلی کمی هست که کنکور ارشد مرحله دوم رو دادیم و میخوایم برای ازمون مرحله دوم اماده بشیم.
یه ماه و خورده ای تا عید وقته که مبانی نظری رو کار میکنیم بعدش
اوم...76
تو عید یه دوره میکنیم و بعد از عید هم به کوب میشینیم رو کار های عملی وقت می ذاریم. یه ماه اخرم که میشه برای دوره مطالبی که کار کردیم....................16
خب الان شد یه ماه اخر. چی شد؟ دارم به خودم میگم ایا چقدر مثلا بر فرض مثال برای نمونه همینطوری!! تونستم برناممو اجرایی کنم؟
و حرف اخر:
الان دیگه حس کنکور فکر کنم نیست. دیگه انتخاباته و تابستونه و کلی کارو اینا ولی میگن کنکور مثل دوی 800 متره. برنده های اصلی توی صد متر اخر مشخص میشن...105
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، haydariyan ، matata95 ، century21

پیام‌های داخل این موضوع
امروز بیست و چندمه بهمنه؟! - توسط ایلیا - ۱۳۹۲-۳-۲۳، ۱۱:۵۹ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بهترین ارسال امروز را معرفی کنید....بهترین ارسال دیروز.... alireza 53 7,545 ۱۳۹۳-۳-۳۰، ۰۹:۰۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  کلید تصحیح سوالات آزمون کارشناسی ارشد امروز بر روی سایت سنجش قرار می گیرد MHAKBARI 0 870 ۱۳۹۱-۱۱-۲۹، ۰۱:۰۸ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  نتایج بدون کنکوري ها امروز اعلام شد MHAKBARI 1 953 ۱۳۹۱-۱۱-۲۶، ۰۷:۰۱ عصر
  رقابت896 هزار داوطلب آزمون ارشد92 از صبح امروز آغاز شد MHAKBARI 0 849 ۱۳۹۱-۱۱-۱۸، ۱۰:۵۳ صبح
  پایان مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد ؛ امروز MHAKBARI 0 675 ۱۳۹۱-۱۰-۲۶، ۰۹:۰۸ صبح
  آغاز تکمیل ظرفیت آزمون ارشد ۹۱ از امروز MHAKBARI 0 1,174 ۱۳۹۱-۸-۱، ۰۱:۲۸ عصر
  کارنامه نهایی داوطلبان کنکور دکترای ۹۱ امروز منتشر می‌شود MHAKBARI 0 1,029 ۱۳۹۱-۷-۱۷، ۰۱:۲۳ عصر
  {اطلاعیه} اگر امروز سایت باز نشد چند دقیقه بعد امتحان کنید احتمال شیطونی افراد مخالف alireza 7 4,844 ۱۳۹۱-۳-۶، ۱۰:۱۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  کیا برای طراحی شهری زنجان را زدند من امروز عازم زنجانم s1s2s3 1 1,874 ۱۳۹۱-۳-۲، ۰۹:۴۴ عصر
آخرین ارسال: Raha.a
  امروز عصر 22 اردیبهشت ساعت 17=>گردهمایی اعضای ایران شهرساز در نمایشگاه کتاب تهران alireza 57 23,543 ۱۳۹۱-۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان