امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چیکار کنم برای مرحله دوم استرس نداشته باشم؟
سلام
راه کار های موفق برای استرس زدایی برای مرحله دوم چی میتونه باشه؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط dementor ، Brightness ، haydariyan

پیام‌های داخل این موضوع
چیکار کنم برای مرحله دوم استرس نداشته باشم؟ - توسط alireza - ۱۳۹۲-۴-۵، ۱۰:۴۹ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,074 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 0 1,111 ۱۳۹۵-۶-۹، ۱۲:۲۳ صبح
  سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 0 1,536 ۱۳۹۵-۵-۸، ۰۳:۳۴ عصر
  برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,015 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
آخرین ارسال: yalda118
  مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,492 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
  20 نمونه شیت مبانی نظری مرحله دوم برنامه ریزی شهری گردآوری توسط رتبه برتر کنکور 94 alireza 0 1,338 ۱۳۹۵-۳-۳۰، ۰۴:۱۷ صبح
  پکیج ویژه مرحله2 برنامه ریزی شهری، جزوه ویژه،6 آزمون مرحله دوم،20 شیت،نمونه سوال 94 alireza 0 1,163 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۱۰:۵۱ عصر
  آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,626 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: khansa
  دانلود کارنامه مرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سال 90 alireza 0 1,086 ۱۳۹۵-۳-۲۷، ۰۸:۱۳ عصر
  مصاحبه با رتبه 1 مرحله دوم و رتبه 3 نهایی کنکور 94 مهندس سمانه کاشی مشاور برترسایت alireza 7 3,758 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۰۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان