امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه شما در بازار کار >>از تجربه شما درس بگیریم
درود عارضم به حضورتون که من پارسال فارغ التحصیل شدم و تا هفت هشت ماه برای شهرداری به صورت کارگری کار کردم تازه باهام قرارداد بستند برای شهرداری طراحی میکنم اما چون توی شهر کوچیک هستم خودم و طرحام به گوشه کشیده شدیم چون اینجا ایده های قدیمی بهتر طرفدار داره و اینکه شرایط بودجه و اقتصادی هم بی تاثیر نبوده...خلاصه تازه باهام قرارداد بسته حقوقمم نهایتش چهارصدو خورده ای اما الان ندارند که بدند....الانم از کارم راضی نیستم چون جلوی رسیدن به اهدافم که شامل درس خوندنه گرفته و منو دچار روزمرگی کرده حالا میخوام کارو بیخیال شم اگه خوندید نظر بدید چیکار کنم میخوام درس بخونم خوب.....پیشنهادم اینه که اگه توی دانشجویی به فکر ارشد باشند بهتره.....حالا به منم بگید کارو نگه دارم آیا ؟
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تجربه شما در بازار کار >>از تجربه شما درس بگیریم - توسط khansa - ۱۳۹۲-۴-۱۱، ۰۹:۰۳ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,665 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,897 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,549 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,446 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 45,278 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 760 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 990 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
  اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,026 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
  شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 1,006 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 809 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان