امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادامه تحصیل یا ادامه ی کاری که دوست ندارم؟مشورت باشما
درود دوستان محترم ازتون مشورت میخوام من رشته ام شهرسازی نبوده ولی میخوام حتماً ارشد قبول شم...اما چون شناخت چندانی ندارم باید زمان بذارم با شرایط فعلی که سر کار هستم اصلاً نمیتونم زیاد مطالعه کنم، نظر خودم اینه که شغلمو بیخیال شم اما متاسفانه اعتباری نیست که قبول شم و ممکنه کارو هم از دست بدم
من از ساعت 7 تا 2 مشغول به کارم توی شهرداری که اصلا و اصلاً رضایت ندارم باتوجه به اینکه توی شهر کوچیک کار میکنم حتی یک ابسیلون هم به اطلاعاتم اضافه نشد کار خیلی راکده.....حقوقم هم تا450 میرسه اما مسِئله اینه که من تازه دوماهه باهام قرارداد بستند، قبلش کارگری میکردم برای شهرداری.....خیلی عصبیم که نمیتونم درس بخونم اگه ممکنه نظر بدید به شرایطم...2
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
ادامه تحصیل یا ادامه ی کاری که دوست ندارم؟مشورت باشما - توسط khansa - ۱۳۹۲-۴-۱۸، ۱۰:۲۲ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,328 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  18 تا سوال زبان زدم که اصلا نمیدونم درسته یا نه اگه همش غلط باشه خیلی جابه جا میشه؟ alireza 1 1,004 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۸:۱۱ عصر
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  منکه با جوابایی که دیدم واقعا ناامید شدم درصدام پایینه alireza 1 1,148 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۱۰:۵۷ صبح
آخرین ارسال: M.Noori
  تست یا جزوه یا کتاب؟؟ یکی را برام انتخاب کنید زمردیان 1 957 ۱۳۹۲-۱۱-۲۳، ۰۹:۳۱ عصر
آخرین ارسال: 9123533029
  مشاوره:به نظرتون مباحث اسکیسو(مثلا تو این سایت)دنبال کنم یا فعلا تو زمینه مرحله اول alireza 2 1,472 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۱۲:۱۵ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,439 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
  مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,042 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  برنامه ریزی منطقه ای بهتره یا پردیس برنامه ریزی شهری alireza 1 1,147 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۱۹ عصر
  مشکل مالی برای دانشگاه آزاد ندارم ولی میترسم قبدل نشم چیکار کنم زمردیان 0 1,004 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۲:۲۰ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  من از امروز میخوام برای دانشگاه آزاد اونم تهران مرکز یا تحقیقات یا قزوین شروع کنم کمک زمردیان 3 1,261 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۱۲:۴۶ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان