امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه مهم>>برای رفع مشکل گوگل که در بعضی وقت ها سایت با ارور امنیتی روبرو میشود
(۱۳۹۲-۴-۳۱، ۰۳:۱۸ عصر)farnoosh joon نوشته است: به نظر من هرکدوم از اعضا یه مبلغی به حساب سایت بریزن که این مشکل حل بشه من خودم به شخصه حاظرم اولین نفر برای این کار باشم
سلام منم با این جریان موافقم
مهندس دهقان قرار بود قسمتی رو برای کمک به سایت قرار بدن ولی تا حالا خبری نبوده
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، alireza ، Brightness ، ایلیا

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اطلاعیه مهم>>برای رفع مشکل گوگل که در بعضی وقت ها سایت با ارور امنیتی روبرو میشود - توسط haydariyan - ۱۳۹۲-۵-۲۰، ۰۴:۴۱ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تحصیل 30 هزار دانشجو در دانشگاه های آزاد استان سمنان mina91 0 1,372 ۱۳۹۲-۱۱-۱۷، ۰۹:۰۴ عصر
آخرین ارسال: mina91
  کاهش ظرفیت پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری در دانشگاه علامه mina91 0 1,433 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: mina91
  بچه های خواهشا چند تا الگوی کف سازی و جداره سازی در فضای شهری میخوام s1s2s3 1 1,618 ۱۳۹۲-۹-۲۸، ۱۱:۱۵ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  بالاخره فایل تصویری اموزش اسکیس صدیق و شنگه پور آماده قرار گیری در سایت شد s1s2s3 1 2,117 ۱۳۹۲-۸-۱۶، ۰۶:۵۷ عصر
آخرین ارسال: 6zahra9
  سوات با توجه به 6 بعد کتاب کارمونا توضیح داده شود s1s2s3 7 4,161 ۱۳۹۲-۸-۴، ۱۰:۳۸ عصر
آخرین ارسال: Masih
  می شه در مورد یک سوال در این تاپیک جواب بدید ممنون میشم s1s2s3 11 4,899 ۱۳۹۲-۸-۳، ۰۸:۲۵ عصر
آخرین ارسال: Masih
  اطلاعیه سازمان سنجش در مورد تکمیل ظرفیت armangostar 1 1,928 ۱۳۹۲-۸-۱، ۱۲:۵۶ صبح
آخرین ارسال: Sahab
  دوستانی که پروپوزال بلدن بیان به این یک سوال جواب بدن s1s2s3 6 3,097 ۱۳۹۲-۷-۲۳، ۱۲:۰۲ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  کمک در مورد مقاله نوشتن پزوهشی s1s2s3 11 7,145 ۱۳۹۲-۷-۱۷، ۰۱:۰۳ عصر
آخرین ارسال: m.marziye
  هر هفته چند سوال لطفا یک شهرسازی قوی برای جواب بیاید urban98 بیاید s1s2s3 1 2,176 ۱۳۹۲-۷-۴، ۱۲:۴۸ عصر
آخرین ارسال: sardarekord

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان