امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منابع کارشناسی ارشدگرایش معماری و معماری منظر
دانلود کنید

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   ManbeArshad89.pdf (اندازه: 84.32 KB / تعداد دفعات دریافت: 383)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط بابایی

پیام‌های داخل این موضوع
منابع کارشناسی ارشدگرایش معماری و معماری منظر - توسط reza1366 - ۱۳۹۰-۱-۱۷، ۱۲:۲۶ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,034 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  فصل جدید در ویرایش کتاب معماری معاصر غرب قبادیان alireza 59 16,535 ۱۳۹۴-۹-۳۰، ۱۲:۵۹ عصر
  منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,333 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
آخرین ارسال: lind_o58
  برای ارشد بر اساس سوابق کاری و معدل کارشناسی و مقاله ها رو در نظر میگیرن alireza 2 1,545 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۷:۴۲ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  کارشناسی عمران دارم، برای ارشد می خواهم در رشته طراحی شهری شرکت کنم، لطفا راهنمایی alireza 2 1,129 ۱۳۹۴-۵-۳، ۰۷:۳۷ عصر
  سمینار معرفی منابع و ارایه ی برنامه ی فاز اول مطالعاتی ارشد به صورت رایگان alireza 0 1,090 ۱۳۹۴-۴-۱۱، ۰۳:۱۹ عصر
  مشاوره برنامه ریزی منابع کنکور ارشد رتبه 73 A.pourvahedi 1 1,355 ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: U.D.SG
  خانه شهرسازان ایران:سمینار رایگان موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی در دو گرایش ط alireza 0 1,068 ۱۳۹۴-۴-۴، ۱۱:۴۱ عصر
  مشاوره برنامه ریزی کارشناسی معماریم و تصمیم دارم که تو آزمون ارشد رشته برنامه ریزی شهری شرکت کنم Brightness 1 1,711 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۶:۰۶ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  من رشته معماری میخونم و واسه سال دیگه تصمیم دارم ارشد برنامه ریزی شهری شرکت کنم alireza 0 1,376 ۱۳۹۳-۱۱-۱۸، ۰۲:۰۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان