امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آغاز ثبت نام کنکور ارشد فراگیرپیام نور92 تا 25 مهر/ دفترچه-جزئیات و مبلغ ثبت نام
فروش کتابهای برنامه ریزی شهری منطقه ای و مدیریت شهری خانه شهرسازان + دو کتاب مجموعه سوالات آزمونهای دانشگاه ازاد کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری منطقه ای ومجموعه سوالات آزمونهای سراسری کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری منطقه ای عصر کنکاش

من این کتابها را پارسال از خانه شهرسازان خریدم که شامل پنج کتاب و دو کتاب سوالات کنکور عصر کنکاش که هزینه 175 برام آب خورد کتاب های آمار و زبان در حد نو هستند اما کتاب های مباحث و مبانی و تاریخ کمی خط خوردگی با مداد برای مشخص کردن نکات مهم دارد..... الان من کل کتابها را 80 ت می فروشم هر کی خواست با این شماره تماس بگیرد 09356321341
[/b]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: آغاز ثبت نام کنکور ارشد فراگیرپیام نور92 از فردا/ دفترچه-جزئیات و مبلغ ثبت نام - توسط mehdi-pasha - ۱۳۹۲-۷-۱۶، ۰۳:۱۷ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,344 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,383 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
      آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,459 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
      نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,488 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
      نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد تا ساعت 19:00 امروز اعلام مي شود Sahab 0 1,305 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۲ عصر
      اسامي پذيرفته شدگان کنکور دکتری 93 یکشنبه اعلام می شود Sahab 0 1,227 ۱۳۹۳-۵-۲۳، ۰۴:۴۸ عصر
      اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد تا هفته آینده Sahab 0 1,394 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۱۰:۳۳ صبح
      hot>>نتایج کنکور دکتری سراسری اعلام شد و حمایت ایران شهرساز از همه شرکت کنندگان alireza 7 3,437 ۱۳۹۳-۲-۲، ۰۶:۳۷ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد 93 در نیمه دوم اردیبهشت Sahab 1 1,887 ۱۳۹۳-۱-۱۵، ۱۰:۵۳ صبح
      توزیع کارت کنکور دکتری نیمه متمرکز سال 93 آغاز شد Sahab 0 1,101 ۱۳۹۲-۱۲-۱۳، ۱۱:۰۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان