امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلی داغ4.... مهندس bahareh
(۱۳۹۲-۵-۲۲، ۰۷:۰۴ عصر)نداانصاری نوشته است: پس همون ته تاغاری هستیییییییییییی که شیطونی کلت بزرگه[تصویر:  1034653pphuepmw9c.gif]
من كله بزرگ !!!!!!!!!
توكه منو ديدي كجا كلم بزرگ بود خدايا منو بكش من ديگه اين زندگي رو نميخوام [تصویر:  yahoo.gif]
بهار چن تا عمه داری؟
من 3 تا كه يكيشون به رحمت خدا رفته (براي شادي روحش صلوات)[تصویر:  angel_mini.gif]
دوسشون داری؟[تصویر:  3.png]
من اره فقط اونكه همدان زندگي ميكنه البته بصورت مخفي اخه كدوم مادري ميزاره بچه اش از خواهر شوهرش خوشش بياد ها [تصویر:  mad.gif]
خودمون غريبه بينمون نيست
خاله خانم چن تا داری؟ دوسشون داری؟[تصویر:  heart_of_roses-64x64.png]
خاله هم 3 تا اونا هم يكيشون رو دوست دارم بقيه اشونم بايد دوست داشته باشم كدوم مادريه بزاره بچش از خواهراش خوشش نياد [تصویر:  mad.gif]
با خانواده ی پدری راحت تری یا مادری؟
با خانواده مادري چون بچه هاي همسن و كوچيك زياد دارن من عاشق بچه كوچيكم اخيييييي[تصویر:  connie_43.gif]
اگه قرار باشه از کسی هدیه بگیری دوس داری اون چی باشه؟
نقره يا اگه طرف پولدار بود طلا ولي نقره رو ترجيح ميدم و تابلو [تصویر:  nco5dg.gif]
اتاقم پر تابلوه
اصلا به کسی هدیه دادی؟چرا؟ خسیسی؟
معلومه چرا كه نه
اصولا براي تولد افراد كادو ميگيرم چون بنظرم روز تولد هركس بخصوص ترين روزز اون فرده

درسته همدانيا يك مقدار كوچولو فقط يك مقدار كوچولو خسيس هستن ولي ديگه نه در اون حد

چرا همدانیا با لنگ کفشم ترشی مربا درس میکنن؟(البته اینو گفتم بقیه بدونن چقد با ذوقن)
عزيزم به قول يك ضرب المثل چون داني و پرسي خطاست
خودت ميگي از ذوق و سليقشونه
اين يك هنره بعدم به دليل سرد بودن هوا مصف مربا در همدان زياد

خونتون کودوم خیابونه؟
خونمون؟ ميخواي بياي كادو بياري زحمت نكش تو ادرس بده من ميام ازت ميگيرم
توام مث من از پاستور خوشت میاد؟
خيابان پاستور!!!! نه دوستش ندارم بچه هاش فشن و بي جنبه هستند بيشتر براي شوهر يابي و دختر يابي مورد استفاده جووونا قرار ميگيره
چرا بوعلی سینا همدانه؟چرا ملایر نیس؟
چون فهميد همدان شهر باحال تري از ملايره اونم چندين قرن پيش اين موضع رو فهميده فكرشو كن
اما اگه جدي بگم بخاطر اينكه در اون زمان همدان پايتخت تاريخ و تمدن ايران بوده و جز شهرهاي مهم ايران بحساب مياومده
چرا بچه آخرا انقد بچه اولارو اذیت میکنن؟چرااااااااااااااااا؟
اخه اگه بدوني مزه ايكه در انتقام هست در بخشش نيست اخ خدايا مزه ميده موهاي خواهر بزرگي رو بكشي گاز بگيرش اخ يادش بخير جووني[تصویر:  Laie_10.gif]

:D:D:D

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
صندلی داغ4.... مهندس bahareh - توسط rezvan87 - ۱۳۹۲-۵-۲۱، ۰۹:۱۵ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  صندلی داغ3.... مهندسrezvan87 bahareh_mybb_import61175 153 13,406 ۱۳۹۲-۱۱-۸، ۰۱:۲۸ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  صندلی داغ5.... مهندس forough.r rezvan87 24 5,563 ۱۳۹۲-۶-۲۳، ۱۱:۰۴ عصر
آخرین ارسال: forough.r_mybb_import61197
  نظرسنجی برنامه شاد......صندلی داغ rezvan87 91 10,505 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۱۱:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Brightness_mybb_import61176
  صندلی داغ2.... مهندس hamidataee rezvan87 118 13,165 ۱۳۹۲-۵-۱۴، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175
  صندلی داغ1.... مهندس Alireza rezvan87 40 6,346 ۱۳۹۲-۵-۸، ۱۱:۴۱ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان