امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امیر سویزی- مقاله شناسایی نواحی اولویت دار بافت فرسوده با استفاده از G.I.S
(۱۳۹۲-۱۰-۲۶، ۱۱:۲۸ عصر)امير سويزي نوشته است: [quote='زمردیان' pid='59365' dateline='1389901848']
سلام نتونستم دانلود کنم

چرا نتونستید؟؟ من چک کردم مشکلی برا دانلود وجود نداره...

سلام
مهندس سویزی شما در قسمت مقالات vip آپلود کرده اید مقالاتی که می خواهید در قسمت عمومی باشد در تالار زیر با توجه به گرایش ارسال کنید.
http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=639
در صورت موافقت شما همه مقالات ارسالی یا مقالاتی که شما در همین قسمت گذاشتید و قصدتان عمومی بوده را اعلام تا منتقل شود.
آخرین ارسال های من :

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: امیر سویزی- مقاله آموزش کاربرد تلفیقی A.H.P & G.I.S - توسط alireza - ۱۳۹۲-۱۰-۲۶، ۱۱:۴۴ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله بررسي معماري سنتي همساز با اقليم سرد-سنندج (سام) 0 1,522 ۱۳۹۵-۱-۱، ۰۵:۲۵ صبح
آخرین ارسال: (سام)
  مقاله موزه هنرهای معاصر و موزه فرش MHAKBARI 2 2,488 ۱۳۹۴-۹-۱، ۱۱:۵۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  مقاله هويت بخشى به شهر از طريق بهره گيرى از عناصر طبيعى atelieahjam 0 1,208 ۱۳۹۴-۸-۱، ۰۵:۲۳ عصر
Bug چند مقاله در باب تکنیک لیدار masoudjavadpoor 0 1,881 ۱۳۹۴-۴-۱۶، ۰۷:۵۵ صبح
آخرین ارسال: masoudjavadpoor
  مقاله ی ویژیگیهای تاریخ شهرنشینی در ایران دوره اسلامی(پرفسور احمد اشرف) meysam rezaei 0 1,769 ۱۳۹۴-۴-۱۳، ۰۹:۲۶ صبح
آخرین ارسال: meysam rezaei
  بررسي كيفيت مبادي ورودي شهرهاي گردشگري با تاكيد بر جامعه گردشگران نمونه موردي: شهر با cnstm 0 915 ۱۳۹۴-۴-۵، ۰۳:۴۴ عصر
آخرین ارسال: cnstm
  مقاله بازاندیشی در آموزش درس «آشنایی با معماری معاصر» (در مقطع کارشناسی رشته‌ی معماری در دا khansa 0 1,211 ۱۳۹۴-۲-۱۴، ۱۲:۴۸ عصر
آخرین ارسال: khansa
  مقاله دانلود تکامل رویکرد پیشگیری از جرم مبتنی بر طراحی محیطی(CPTED) در محیط های مسکونی atelieahjam 0 2,563 ۱۳۹۴-۱-۲۵، ۰۵:۱۹ عصر
  آشنایی با شیوه های تولید و چاپ مقاله های علمی-پژوهشی در مجله های آی. اس. آی atelieahjam 0 1,859 ۱۳۹۴-۱-۱۹، ۱۰:۲۹ عصر
  مقاله دانلود مقاله جایگاه اکوتوریسم بیابانی در توسعه سکونتگاه های روستایی atelieahjam 0 1,917 ۱۳۹۴-۱-۱۹، ۰۲:۴۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان