امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فضای جلوی رستوران....نظرتون چیه؟؟؟؟؟
در واقع این کار از بین رفتن مرز فضاهای بسته و خصوصی و اتصال به مکان های عمومی به شمار می رود. توی کلاس شناختمون، اول مخالف این طرح بودم، چون معتقد بودم فرهنگش توی ایران جا نیفتاده، به خصوص برای خانم ها، چون همونطور که همه میدونن فقط کافیه یه جا بشینی بخوای با آرامش مثلا چیزی بخوری....:(.... ولی در صورتی که این مشکل وجود نداشته باشه، یه راه حل بسیار مفید برای ارتقای کیفیت های محیطی، تعاملات اجتماعی و حتی ایجاد فضاهای شهری غنی به شمار میرود.
سپاس از ارسالتون
راستی پروژه شناختمون پیاده راه سپه سالار بود، از سانت به سانتش عکس دارم، چند تا از عکس های مرتبط رو قرار میدم. امیدوارم خوشتون بیاد

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

[تصویر:  iranshahrsaz.com_36805063693235141396.jpg]

پس هرگز نگو هرگز....
پاسخ
 سپاس شده توسط zahra2130 ، atelieahjam

پیام‌های داخل این موضوع
فضای جلوی رستوران....نظرتون چیه؟؟؟؟؟ - توسط dementor - ۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۰۲:۵۶ عصر
RE: فضای جلوی رستوران....نظرتون چیه؟؟؟؟؟ - توسط dementor - ۱۳۹۲-۱۱-۱۹، ۰۲:۱۳ صبح
RE: فضای جلوی رستوران....نظرتون چیه؟؟؟؟؟ - توسط saminta - ۱۳۹۲-۱۱-۱۹، ۰۹:۴۳ صبح
RE: فضای جلوی رستوران....نظرتون چیه؟؟؟؟؟ - توسط maryam taban - ۱۳۹۳-۳-۶، ۱۱:۴۲ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تصاویر فصل یک کتاب طراحی فضای شهری مهندس توسلی diamond 4 5,023 ۱۳۹۴-۹-۱، ۰۲:۳۳ عصر
آخرین ارسال: sepid487
  فضای شبانه ....نظرتون چیه ؟؟؟؟؟ dementor 2 2,120 ۱۳۹۳-۵-۱۲، ۰۶:۱۴ عصر
آخرین ارسال: parisa32
  نظرتون در مورد این طراحی خاص چیه؟؟؟؟؟ dementor 6 2,262 ۱۳۹۳-۴-۱۶، ۱۲:۲۲ صبح
آخرین ارسال: افتاب گردان
  فضای زیبا در نروژ جالبه مگه نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ dementor 0 1,104 ۱۳۹۳-۳-۷، ۰۲:۰۶ عصر
آخرین ارسال: dementor
  نظرتون در مورد این چیه واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟ dementor 6 2,109 ۱۳۹۳-۲-۶، ۰۴:۲۱ عصر
آخرین ارسال: moni_utopia
  نظرتون در مورد این طراحی هتل در خیابون لستر چیه........ dementor 10 3,655 ۱۳۹۳-۱-۲۴، ۱۰:۴۳ صبح
آخرین ارسال: nazi30
  (video)اسکیس و راندو - فضای شهری video.iranshahrsaz.com 0 1,226 ۱۳۹۲-۱۲-۱۹، ۱۲:۵۲ عصر
آخرین ارسال: video.iranshahrsaz.com
  احداث بلندترین پله برقی فضای باز جهان در کلمبیا Vasta 0 1,603 ۱۳۹۰-۱۰-۳۰، ۰۵:۴۹ عصر
آخرین ارسال: Vasta

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان