امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اختلاف معدل درج شده با معدل اصلی در کنکور کارشناسی ارشد دولتی
دوستان اگه آزمایشی شرکت کرده باشیو(یک سال زودتر) معدلو اشتباه وارد کنی که موردی نداره داره؟
آخرین ارسال های من :

محمد(ص):"اعملی یا فاطمه فانی لا اغنی عنک من الله شیئا"،فاطمه اگر عمل نداشته باشی من پیامبر هم نمیتونم واست کاری کنم.
    پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: اختلاف معدل درج شده با معدل اصلی در کنکور کارشناسی ارشد دولتی - توسط a.rahmani? - ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۱۲:۰۱ صبح

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مهم <<< اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص آزمون کارشناسی ارشد شماره 2 godonly. 5 2,269 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۰۳:۰۲ عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,383 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      راجع بع پذیرش بدون کنکور هم اطلاعاتی دارین؟ alireza 0 1,112 ۱۳۹۲-۱۱-۲۸، ۰۱:۰۶ عصر
      منکه با جوابایی که دیدم واقعا ناامید شدم درصدام پایینه alireza 1 1,152 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۱۰:۵۷ صبح
    آخرین ارسال: M.Noori
      مشاور:اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت نمیدند alireza 0 1,170 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۹:۳۸ عصر
      تجربیات شما بعد از کنکور:چیا رو آدم بخونه چیارو نخونه و رو کدوما زوم کنه alireza 2 1,514 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۰۸:۳۱ صبح
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,449 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,049 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر
      کنکور کارشناسی ارشد 93 در موعد مقرر برگزار می‌شود hamid_shahrsaz 1 1,344 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۲۳ عصر
      تعویق کنکور دانشگاه سراسری 93 ارشد همه رشته ها بدلیل برف سنگین در شمال کشور alireza 8 4,821 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۱۷ عصر
    آخرین ارسال: شیلان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان