امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاور:اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت نمیدند
پیام یکی از اعضا:
سلام جناب مهندس!
خوبید؟
میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم!
شاید اینجا این سوال رو بی معنی بدونید ولی اول میخواستم شرایطم رو بدونید و بعد از اون راهنماییم کنید!
من امسال ارشد معماری امتحان دادم وباتراز حدود6300قبول شدم.البته بگم که رشته با معماری مرتبط نبوده و اصلا از یه پایه دیگه اومدم!ولی میخوام بدونید که الان حدود10سالی میشه که دارم معماری رو توی هنرستان تدریس میکنم پس قاعدتا همه کتابای هنرستانی رو از حفظم و در مورد اسکیس چون خودم دارم تدریسش میکنم نمیگم عالیم ولی بد هم نیستم.الان بعد از این همه سال تصمیم گرفته ام که ارشدم رو تو رشته معماری بگذرونم و اگه خدا بخواد واسه دکتری هم ادامه بدم ولی واسه دوباره خوندن معماری توی مقطع لیسانس نه شرایطش رو دارم و نه سنم اجازه اینکارو میده.لطفا و خواهشا جواب سوالاتم رو تا اونجا که میتونید دقیق برام بفرستید:
1-من میدونم با ارشد مهر طراحی نمیدن ولی در مورد نظارت مطمئن نیستم یا بهتر بگم اطلاعی ندارم میشه اینو بهم بگید!
2- اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت همین مشکل رو دارم؟
3-اگه بتونم دکتری رو بگیرم واسه اینکه بصورت مشاور طرح یه پروِِِژه کار کنم دوباره مشکل دار میشم؟
4-در مورد مهندسین مشاور مطمئنم که میتونم حتی با ارشد هم برم و جزءجامعه مهندسین مشاور بشم و از مدرکم استفاده کنم حتی الان هم با مدرک لیسانسم میتونم کارت مهندسین مشاور رو بگیرم البته اگه اشتباه میکنم شما لطفا منو راهنمایی کنید.میخواستم نظر شما رو هم بدونم شاید شما خبر جدیدی داشته باشین و بتونین کمکم کنید!
5-میخواستم بپرسم شما در مورد دکتری معماری خارج از کشور اطلاعی ندارین و اینکه اونجا هم مثل کشور خودمون همین مشکلات وجود داره یا اونجا شرایطش فرق میکنه اگه اطلاعی دارین برام بفرستید!واقعا ممنونتون میشم!
از اینکه وقتتون رو گرفتم عذر میخوام!
منتظر جوابتون هستم!خدانگهدار!!!!
آخرین ارسال های من :

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
مشاور:اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت نمیدند - توسط alireza - ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۹:۳۸ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مهم <<< اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص آزمون کارشناسی ارشد شماره 2 godonly. 5 2,247 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۰۳:۰۲ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  من لیسانس معماری دارم میخوام طراحی شهری بخونم ولی گیج شدم راهنمایی کنید alireza 2 2,052 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: pishrurbanist
  راجع بع پذیرش بدون کنکور هم اطلاعاتی دارین؟ alireza 0 1,107 ۱۳۹۲-۱۱-۲۸، ۰۱:۰۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  18 تا سوال زبان زدم که اصلا نمیدونم درسته یا نه اگه همش غلط باشه خیلی جابه جا میشه؟ alireza 1 1,005 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۸:۱۱ عصر
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  من امروز یادم رفت پایین برگه پاسخ نامه مو پر کنم. تصحیحش نمیکنن برگمو؟؟ چی کار کنم alireza 17 3,543 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۱۱:۲۹ عصر
آخرین ارسال: haleh67
  اختلاف معدل درج شده با معدل اصلی در کنکور کارشناسی ارشد دولتی alireza 7 3,515 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۰۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: century21
  تجربیات شما بعد از کنکور:چیا رو آدم بخونه چیارو نخونه و رو کدوما زوم کنه alireza 2 1,507 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۰۸:۳۱ صبح
  تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,442 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
  مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,044 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر
  کنکور کارشناسی ارشد 93 در موعد مقرر برگزار می‌شود hamid_shahrsaz 1 1,337 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۲۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان