امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روز دوستیها ،ولنتاین مبارککک
با تشکر از مهندس انصاری در سایت اسکیس و به نقل از ایشان
سلام بچه ها من زیاد با چیزی که مربوط به ایرانیا نیست موافق نیستم .واسه ی همین روز ولنتاین رو به روز دوستی تغییر میدیم ..ماها الان دوستیم دیگهههههههه تک تکتون منم دوستامو دوست دارم چون دوستشون دارم براشون بهترینارو میخام حتی نتیجه ی کنکور که اوووووووووووووووووووف به قوله این جوونا روز دوستیمون مباررررکککککک با کلی ارزو های رنگارنک واسه تک تکتون
مدیریت هم این روز مبارک را به همه شما تبریک عرض می نماید.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، E.Y.I ، ماراویا ، mina91 ، dementor

پیام‌های داخل این موضوع
روز دوستیها ،ولنتاین مبارککک - توسط alireza - ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۱۲:۳۸ عصر
RE: روز دوستیها ،ولنتاین مبارککک - توسط Brightness - ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۱۲:۴۲ عصر
RE: روز دوستیها ،ولنتاین مبارککک - توسط ماراویا - ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۱۲:۴۵ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  طرح عضویت ویژه رایگان تا 7 روز alireza 2 1,200 ۱۳۹۳-۶-۴، ۱۱:۱۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تخفیف 40 درصدی عضویت ویژه ایران شهرساز تا 7 روز alireza 0 887 ۱۳۹۳-۵-۲۹، ۱۱:۵۶ عصر
  مراسم 40 ام مرحومه مهندس مهدیه سعید در دانشگاه تهران روز چهارشنبه15 آبان 1392+عکس alireza 7 3,753 ۱۳۹۳-۳-۲۷، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: najme
  گوش دهید...ویژه روز پدر leila 1 1,466 ۱۳۹۳-۲-۲۳، ۰۵:۳۸ عصر
  هر روز یک عضویت ویژه رایگان حداقل 50 ارسال alireza 7 1,874 ۱۳۹۳-۱-۲۴، ۰۱:۴۱ صبح
  لیست سایت و وبلاگ هایی که ایران شهرساز را لینک کرده اند(هر روز بروز می شود) alireza 12 5,064 ۱۳۹۲-۱۲-۲۳، ۰۲:۰۵ عصر
  سپندار مذگان روز دلباختگان ایرانی بر تو ای ایرانی عاشق مبارک باد ماراویا 0 1,643 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۱:۰۶ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  یک فرصت ویژه برای دانلود فایلهای ویژه...عضویت ویژه رایگان به مدت 7 روز alireza 18 6,562 ۱۳۹۲-۱۱-۸، ۰۲:۵۸ عصر
  جلسه ویژه مدیران ایران شهرساز در روز پنج شنبه 14 اذر ماه ساعت 22:00 alireza 25 5,746 ۱۳۹۲-۹-۱۵، ۱۲:۰۶ صبح
آخرین ارسال: ایلیا
  تخفیف 30 و 50 درصدی عضویت ویژه ایران شهرساز به مناسبت روز دانشجو از 11 تا 21 آذر 1392 alireza 0 865 ۱۳۹۲-۹-۱۰، ۰۶:۳۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان