امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوء استفاده از مرحله 2 شهرسازی و دانشجویان شهرسازی
با سلام
قبل از شروع بحث، به همه کنکوری های عزیز خسته نباشید میگم و همچنین از مدیر سایت بابت سایت خوب و جامع شون تشکر میکنم.
کنکور مرحله 2 از سال 1390 که بنده کنکور دادم شروع شد و کمی هم در اون زمان ابهام از نحوه برگزاری وجود داشت و در آن زمان با توجه به هزینه ها، شهریه کلاس ها بسیار معقول بود(150-300 تومان) و بنده بدون کلاس درصد 63 رو اونسال زدم وبرنامه ریزی شهری تهران قبول شدم و الان در مقطع دکتری هستم و در این دوسال در سایت ها و موسسات قیمت های خیلی بالا رو مشاهده کرده ام که برای دوره های آموزشی خود تعیین کرده اند که غیر منصفانه است و با دوره 50 تا 70 ساعته به مانند رانندگان تاکسی عمل میکنن که در یک دوره 20 ساعته همه موارد ضروری با هزینه کمتر برای دانشجویان قابل ارائه است امیدوارم دوستان کمی هم اخلاق مدار باشن و به دانشجویان توجه کنن .
با ارزوی موفقیت برای هم شما کنکوری های عزیز.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm ، foroogh.r ، najme ، E.Y.I ، mina91 ، godonly. ، Brightness ، century21 ، golnushhh ، صبااا ، nur ، 1791370

پیام‌های داخل این موضوع
سوء استفاده از مرحله 2 شهرسازی و دانشجویان شهرسازی - توسط amir.ta93 - ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۱:۲۷ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان سوال تشریحی تحلیلی عملی شهرسازی برنامه ریزی شهری سال1392 کنکور سراسری unit 1 2 5,999 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۱:۵۷ عصر
آخرین ارسال: e.nemesis
  اطلاعیه جدید سنجش در مورد اسکیس شهرسازی urbanDesign.h 8 2,683 ۱۳۹۴-۳-۲۶، ۰۶:۰۸ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  اطلاعیه نمونه پاسخ به سول تشریحی مرحله 2 در آزمون های موسسه کیمیا فکر بزرگ unit 1 0 3,320 ۱۳۹۴-۱-۶، ۱۰:۱۲ صبح
آخرین ارسال: unit 1
  کسی می دونه رتبه 1000 که منطقه ای تهران قبول شد چند درصد زده مرحله 2 رو؟ Mitra_omidvar 1 2,040 ۱۳۹۲-۱۲-۹، ۱۰:۳۴ عصر
آخرین ارسال: Nima.khabbaz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان