امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستام میگن این تخمین رتبه ها همش احتماله. یعنی حرفشون درسته؟؟ من واقعا امیدم ب همون
ارسال یکی از اعضا:
سلام خدمت شما.ازتون بخاطر وقتی که واسه تخمین رتبه ها میذارید واقعا تشکر میکنم.
من 2بار درصدامو فرستادم.بار اول رتبمو بین 30-50 تخمین زدید.
باردوم با کلید سنجش شدم بین 130-160
اما دوستام میگن این تخمین رتبه ها همش احتماله.
یعنی حرفشون درسته؟؟ من واقعا امیدم ب همون رتبه 130-160 هست.
خواهش میکنم بگید امید الکی نیست؟؟ با این رتبه دانشگاه روزانه شیراز قبول میشم اگه مرحله دوم خوب بشه؟؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
دوستام میگن این تخمین رتبه ها همش احتماله. یعنی حرفشون درسته؟؟ من واقعا امیدم ب همون - توسط alireza - ۱۳۹۲-۱۲-۴، ۱۰:۳۵ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,859 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,679 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,513 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,416 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,819 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,121 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
  جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 1395 alireza 48 6,153 ۱۳۹۵-۶-۱۰، ۰۲:۵۵ صبح
آخرین ارسال: mahbub1993
  شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 alireza 0 1,431 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۳:۴۸ صبح
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 alireza 1 1,131 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۷:۵۴ عصر
آخرین ارسال: f.e
  کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1395 alireza 27 6,490 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۷:۰۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان