امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کنکور دکترا 93 از نظر شما شرکت کننده عزیز چطور بود؟
(۱۳۹۲-۱۲-۱۶، ۰۷:۲۲ عصر)ایلیا نوشته است: سلام
اما من احساس میکنم سوالات طراحی شهری اگر بیشتر از سوالات تخصصی برنامه ریزی نبود، کمتر هم نبود. بسیاری از سوالات جزو مباحث مشترک هم طراحی و هم برنامه ریزی بود و در برخی سوالات هم تلفیق هر دو گرایش چه در سوال و چه در پاسخ ها دیده میشد

سلام مهندس

ممنون از پاسختان..

البته که شما درست میفرمائید...ولی چون من خودم برنامه ریزی بودم و اکثر سوالات رو که زدم برنامه ریزی بود فکر میکنم سوالات برنامه ریزی بیشتر بوده
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، ایلیا

پیام‌های داخل این موضوع
RE: کنکور دکترا 93 از نظر شما شرکت کننده عزیز چطور بود؟ - توسط ماراویا - ۱۳۹۲-۱۲-۱۶، ۰۷:۴۸ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,509 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,703 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 978 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 986 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,132 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
  شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 1,004 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 807 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح
  پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 0 804 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۹ صبح
  خلاصه شماره 1 از 14 ،خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی ( دکتر مصطفی بهزادفر ) alireza 0 988 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۱ صبح
  خلاصه شماره 5 از 14 خلاصه -آزتک،مایا،اینکا (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 685 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان