امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با دوستداران واقعی ایران شهرساز در این تاپیک آشنا شوید
به نظر من ایران شهرساز یک سایت تقریبا تخصصی میتونه باشه چون جمعی از شهرسازانو با هم آشنا میکنه که میتونن از نظرات همدیگه استفاده کنند و این به نظر من عالیه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam ، leila

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: با دوستداران واقعی ایران شهرساز در این تاپیک آشنا شوید - توسط mitra shahrsaz - ۱۳۹۳-۲-۸، ۱۲:۵۱ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست رایگان تجربه خارجی در مورد کاربری مختلط imanataei 0 749 ۱۳۹۵-۵-۱، ۰۷:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: imanataei
      همکاری در تکمیل پرسشنامه hellena 4 1,450 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۰۷:۱۳ عصر
    آخرین ارسال: hellena
      درخواست رایگان همکاری در پرسشنامه کیفیت زندگی شهرهای استان مازنئران mahsa.aezzi 0 647 ۱۳۹۴-۱۰-۲۲، ۰۹:۵۹ صبح
    آخرین ارسال: mahsa.aezzi
      درخواست رایگان درخواست اطلاعات و مقاله در مورد برند شهری، تصویر ذهنی شهروندان، city image hamid_shahrsaz 12 7,878 ۱۳۹۴-۱۰-۱۴، ۰۱:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: mehdi4596
      کمک در مورد آماده سازی زمین miim.nun 0 563 ۱۳۹۴-۱۰-۶، ۰۶:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: miim.nun
      درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ... maryam azari 0 1,132 ۱۳۹۴-۵-۱۳، ۱۰:۳۳ صبح
    آخرین ارسال: maryam azari
      مشاوره درخواست راهنمایی در مورد طراحی نمای یک ساختمان ahmad reza zare 1 1,583 ۱۳۹۴-۳-۷، ۰۶:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      درخواست کمک برای تعیین لوپ در نواحی شهری EAA 1 1,531 ۱۳۹۴-۱-۱۸، ۰۶:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: elham90
      تغییر اولویت در ثبت نام دانشگاه ازاد ممکنه؟؟؟؟؟؟ raoof 0 1,569 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۰۸:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: raoof
      گردآوری فعالیت های پیشین هر روز یک سوال در این تایپیک romisa 48 9,392 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۰۸:۴۱ صبح
    آخرین ارسال: romisa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان