امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه پنجم کارگروه اسکیس قدم به قدم طراحی شهری
جلسه پنجم کارگروه اسکیس قدم به قدم طراحی شهری

سلام و خسته نباشید

چند نمونه ساده برای پرسپکتیو آپلود میکنم که در کنار سایر نمونه ها این موارد را هم همگی کار کنید.

در درس دوم عنوان کردم که روش های مختلفی برای شناخت و تحلیل وجود دارد
یکی از این موارد نظام های طراحی شهری هستند

http://iransketch.ir/shahrsazi/showthread.php?tid=14
  چهارباغ3.jpg (اندازه: 128.02 KB / تعداد دفعات دریافت: 25)

Turl_Street,_Oxford.jpg (اندازه: 2.85 MB / تعداد دفعات دریافت: 21)

Little_Green_Street_London.jpg (اندازه: 104.75 KB / تعداد دفعات دریافت: 26)

http://iransketch.ir/shahrsazi/showthread.php?tid=1016

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
جلسه پنجم کارگروه اسکیس قدم به قدم طراحی شهری - توسط iransketch.ir/shahrsazi - ۱۳۹۳-۱-۲۶، ۰۸:۱۶ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نتایج اولیه کنکور طراحی شهری 93 iransketch.ir/shahrsazi 19 8,770 ۱۳۹۳-۱۱-۲۷، ۱۱:۲۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  کارگروه مرحله اول طراحی شهری 94 iransketch.ir/shahrsazi 1 2,412 ۱۳۹۳-۴-۳۰، ۱۱:۱۳ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 0 2,379 ۱۳۹۳-۴-۱۵، ۱۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: iransketch.ir/shahrsazi
  سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 0 1,595 ۱۳۹۳-۴-۱۴، ۱۲:۲۱ عصر
  سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 0 1,586 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۱۲:۱۷ عصر
  خسته نباشید به مهندس اسدی و اربان 98 و برایتنس و نوری و فروغ و بقی iransketch.ir/shahrsazi 7 3,096 ۱۳۹۳-۴-۱۲، ۱۲:۱۳ عصر
آخرین ارسال: تیلور
  آزمون پنجم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,553 ۱۳۹۳-۴-۱، ۱۱:۰۴ صبح
  اتمام کنکور طراحی شهری 93 و برنامه ریزی 93 iransketch.ir/shahrsazi 2 2,143 ۱۳۹۳-۴-۱، ۱۰:۵۶ صبح
آخرین ارسال: roza*
  اقلیم 3/گرم و مرطوب ویژه طراحی شهری iransketch.ir/shahrsazi 2 2,506 ۱۳۹۳-۴-۱، ۱۰:۲۹ صبح
آخرین ارسال: zahra2130
  آزمون پنجم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,573 ۱۳۹۳-۳-۲۴، ۰۴:۱۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان