امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باز متاسفانه نتیجه امیدوار کننده نیس به نظر شما ارزششو داره سه باره امتحان کنم?
سوال یکی از اعضا:
من امسال سال دومم بود که شرکت کردم و باز متاسفانه نتیجه امیدوار کننده نیس
به نظر شما ارزششو داره سه باره امتحان کنم?
خودم شخصا که به ادامه تحصیل خیلی علاقه دارم ولی روحیه ام اصلا خوب نیس به خاطر این رتبه ای که اوردم افسرده شدم
لطفا راهنماییم کنید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط saharof ، CJ-07 ، hero

پیام‌های داخل این موضوع
باز متاسفانه نتیجه امیدوار کننده نیس به نظر شما ارزششو داره سه باره امتحان کنم? - توسط alireza - ۱۳۹۳-۲-۲۳، ۰۷:۲۲ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 971 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 948 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
آخرین ارسال: marzieh gh
  كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,473 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: yalda118
  نتایج ارشد 94 اعلام شد-محل قبولی شما ... alireza 48 9,672 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۱۱ عصر
  مشاوره: زبان بايد همه کلمات رو که منبع هست رو حفظ کنم؟؟ اولويت رو برا کدوم درسا بدم؟ alireza 1 1,040 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۵:۱۶ عصر
  با رتبه 162و با انتخاب تمام روزانه ها و شبانه ها و امتحان عملی عالی قبول نشدم! alireza 4 2,144 ۱۳۹۴-۶-۱۵، ۰۲:۵۳ صبح
آخرین ارسال: farnoosh22
  دانشگاه پردیس کرج طراحی شهری قبول شدم با رتبه 420 بخوام توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم alireza 0 1,031 ۱۳۹۴-۶-۱۰، ۰۸:۴۰ عصر
  شما اطلاعی از دانشگاههای خودگردان دارید؟؟ چطور دانشگاهی هستند؟ alireza 1 968 ۱۳۹۴-۶-۱۰، ۱۲:۲۹ صبح
آخرین ارسال: zjahangiri
  اطلاعیه اعتراض به لو رفتن سوال ازمون عملی برنامه ریزی شهری فرانک. جواهری 0 1,307 ۱۳۹۴-۵-۱۱، ۰۷:۰۱ عصر
آخرین ارسال: فرانک. جواهری
  شما احتمالاً عمل بازیافت را اشتباه انجام می‌دهید sgc 0 595 ۱۳۹۴-۵-۶، ۰۶:۳۱ صبح
آخرین ارسال: sgc

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان