امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شما اطلاعى از حدود شهریة غیر انتفاعی و اینکه واژه غیرانتفاعی تو مدرک درج میشه یا نه،د
منم شنیدم استادای دانشگاه آزاد خیلی خوبن من خودم دولتیم ولی تا جایی که من شنیدم و اساتیدمون میگن مدرک غیرانتفاعی ها و مجازی ها اعتبار علمی زیادی نداره!

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: شما اطلاعى از حدود شهریة غیر انتفاعی و اینکه واژه غیرانتفاعی تو مدرک درج میشه یا نه،د - توسط targol.s - ۱۳۹۳-۲-۲۹، ۱۱:۲۱ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,492 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
آخرین ارسال: mahya93
  تخمین رتبه قبل از کنکور 94-طراحی شهری alireza 42 16,871 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۱:۳۶ عصر
آخرین ارسال: nassim_nassim
  مشاوره اخم ها را باز کنید ما در کنار شما هستیم-هر روز با شما تا کنکور -تعداد نامحدود alireza 1 1,667 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۶:۲۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  رتبه ام 159 شده تو طراحی شهری چقدر بزنم قبول میشم؟اصلا امیدی هست قبول شم؟ alireza 1 1,199 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۱۰:۴۴ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  پارسال رتبه های حدود 60 مرحله 2 رو چند درصد زدن که تهران قبول شدن؟ آمارش موجوده؟؟ alireza 0 1,238 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: alireza
  اگه دانشگاه شبانه یه شهر رو قبولبشی ولی نری؟ از کنکور محروم نمیشی؟ alireza 1 1,307 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۰۹:۲۳ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  تو انتخاب رشته ی برنامه ریزی میشه هر سه گرایشم زد؟؟ یا یکیشو میتونیم بزنیم؟ alireza 1 1,092 ۱۳۹۳-۲-۲۷، ۱۰:۱۳ عصر
آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان