امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من لیسانس معماری دارم میخوام طراحی شهری بخونم ولی گیج شدم راهنمایی کنید
ایمیل یکی از اعضا:
salam .. Omidvaram roozegar be kametoon bashe..
aval az hame vase site khoobetoon tashakor mikonam vaghean fogholadast.. badesh inke rastesh man licance memari daramo emsal mikham vase arshade tarahi shahri emtehan bedam , enqad gij shodam k nemidoonam che ketabaye ro begiramo az koja shoroo konam .. kholase be manaye vagheiye kalame nemmidoonam chikar konam.. mikhastam yekhorde rahnamaeim konin age momkene k shayad beshe roo reval beramo startesho bezanam .. mamnoon misham age pasokh bedin.. Sepas
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam

پیام‌های داخل این موضوع
من لیسانس معماری دارم میخوام طراحی شهری بخونم ولی گیج شدم راهنمایی کنید - توسط alireza - ۱۳۹۳-۳-۹، ۱۱:۳۵ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک کمک مغایرت معدلم بیچاره شدم amir223 9 3,672 ۱۳۹۳-۶-۴، ۰۳:۵۶ صبح
آخرین ارسال: Mehran90
  پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,372 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  منکه با جوابایی که دیدم واقعا ناامید شدم درصدام پایینه alireza 1 1,150 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۱۰:۵۷ صبح
آخرین ارسال: M.Noori
  من امروز یادم رفت پایین برگه پاسخ نامه مو پر کنم. تصحیحش نمیکنن برگمو؟؟ چی کار کنم alireza 17 3,553 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۱۱:۲۹ عصر
آخرین ارسال: haleh67
  مشاور:اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت نمیدند alireza 0 1,164 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۹:۳۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تست یا جزوه یا کتاب؟؟ یکی را برام انتخاب کنید زمردیان 1 962 ۱۳۹۲-۱۱-۲۳، ۰۹:۳۱ عصر
آخرین ارسال: 9123533029
  انتخاب مرکز واحد امارات متحده عربی برای گرایش برنامه ریزی شهری آزاد alireza 1 1,437 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۷ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  برنامه ریزی منطقه ای بهتره یا پردیس برنامه ریزی شهری alireza 1 1,158 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۱۹ عصر
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  من کارشناسی جغرافیا و برنامه ریزی شهری میخوندم. امسال(93) تو آزمون کارشناسی ارشد، رشت alireza 3 1,754 ۱۳۹۲-۱۱-۱۴، ۱۰:۰۰ عصر
آخرین ارسال: ruhullaershadi
  چند نمونه کارنامه قبولی طراحی شهری آزاد مشهد godonly. 0 1,043 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۸:۴۴ عصر
آخرین ارسال: godonly.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان