امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جزوه تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران
این خلاصه رو من از  کتابهای شار تا شهر,تاریخ شهرنشینی ایران + جزوه تاریخ خانه شهرسازان چاپ 1391 انجام دادم.فایل word رو میگذارم که هرکی خواست بتونه مطابق اطلاعاتش ویرایش کنه.اشتباهی که من انجام دادم این بود که کتاب شار تا شهر و تاریخ ایران پاکزاد رو باهم خلاصه کردم که البته درست نبود چون مباحثشون خیلی باهم مرتبط نیستن مثل مثلا تاریخ شکل شهر و تاریخ اروپای پاکزاد.به هر حال این جزوه میتونه بعد از خواندن کتابها بهتون در جمع بندی کمک کنه

فایل‌(های) پیوست شده
.docx   تاریخ شهر و شهرسازی ایران.docx (اندازه: 4.59 MB / تعداد دفعات دریافت: 700)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، alireza ، amindatcom ، a.rahmani? ، neda1993 ، Brightness ، oyster ، ssaminn ، sepide s

پیام‌های داخل این موضوع
جزوه تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران - توسط udesigner - ۱۳۹۳-۴-۲۸، ۰۴:۵۵ عصر
RE: جزوه تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران - توسط barana - ۱۳۹۳-۵-۷، ۱۲:۲۰ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کتاب تاریخ شهر و شهرسازی موسسه ی پارسه برای کنکور کارشناسی ارشد meysam rezaei 1 1,821 ۱۳۹۴-۵-۱۵، ۱۰:۲۴ صبح
آخرین ارسال: meysam rezaei
  اطلاعات پایه در شهرسازی و برنامه ریزی شهری unit 1 0 1,437 ۱۳۹۴-۱-۶، ۰۹:۴۴ صبح
آخرین ارسال: unit 1
  درخواست رایگان تست های کتاب هویت شهر پردیس کیمیا raoof 4 2,833 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۰۲:۱۷ عصر
آخرین ارسال: raoof
  کتاب شهر های جدید ( وزارت مسکن و شهرسازی ) nina-n 0 1,266 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۶:۱۹ عصر
آخرین ارسال: nina-n
  رایگان دانلود جزوه خانه شهرسازان(انواع راهها و شبکه های ارتباطی) Urbiran 1 2,947 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۱۰:۱۲ عصر
آخرین ارسال: نجران

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان