امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فکر میکنید مناسبترین رشته چیه؟
من کاردانی ریاضی دارم و تصمیم گرفتم واسه کارشناسی و حتی بالاترش اگه بشه معماری رو بخونم البته دودلم ازین ور هزینه های بالاش و ازونطرفم بیکاری تو جامعه و بقول شما اشباع بودنش..سردرگمم،یکی میگه به فکر کار آینده ش باش مثلا برو حسابداری یا صنایع...نمیدونم چی درسته[img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img]
حالا شما جای من باشید چیکار میکنید؟بنظرتون تصمیم درستیه؟اگه نه چه رشته ای فک میکنید بهتر باشه؟؟
به رشته ی خاصی علاقه شدید ندارم فقط فکر میکنم 
معماری
 به روحیه م بخوره

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
فکر میکنید مناسبترین رشته چیه؟ - توسط yasaminn - ۱۳۹۳-۵-۱۶، ۰۹:۴۳ عصر
RE: فکر میکنید مناسبترین رشته چیه؟ - توسط godonly. - ۱۳۹۳-۵-۱۶، ۱۰:۰۹ عصر
RE: فکر میکنید مناسبترین رشته چیه؟ - توسط yasaminn - ۱۳۹۳-۵-۱۶، ۱۰:۵۸ عصر
RE: فکر میکنید مناسبترین رشته چیه؟ - توسط godonly. - ۱۳۹۳-۵-۱۶، ۱۱:۳۶ عصر
RE: فکر میکنید مناسبترین رشته چیه؟ - توسط najme - ۱۳۹۳-۵-۱۷، ۱۰:۳۸ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رشته معماری sara515 2 1,493 ۱۳۹۵-۱۲-۱۰، ۰۱:۲۳ عصر
آخرین ارسال: pari32184
  دانلود کنید 10 کارنامه رشته معماری دانشگاه ازاد s1s2s3 7 21,233 ۱۳۹۴-۳-۱۱، ۰۵:۴۱ عصر
آخرین ارسال: ham1371
  ادامه تحصیل در رشته معماری داخلی در خارج از کشور (فوق لیسانس)) saeedtkh 0 3,431 ۱۳۹۳-۷-۶، ۰۸:۴۹ عصر
آخرین ارسال: saeedtkh
  تمدید زمان ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون و باآزمون دانشگاه آزاد leila 0 2,435 ۱۳۹۳-۶-۱، ۰۴:۳۶ عصر
آخرین ارسال: leila
  برنامه مطالعاتی آزمون های رشته معماری موسسه پارسه MHAKBARI 0 2,693 ۱۳۹۱-۷-۱۴، ۰۶:۵۵ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  رشته برنامه ریزی شهر ی غیره انتفاعی نداره،به گوش urbanplanner 11 7,053 ۱۳۹۱-۴-۱۶، ۱۱:۲۰ صبح
آخرین ارسال: maede1364
  کمک کمک کمک بچه ها واسه طراحی نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ blackrose81 0 1,568 ۱۳۹۰-۸-۲۹، ۰۲:۴۱ صبح
آخرین ارسال: blackrose81
  لطفا درصدهای رشته معماری دانشگاه ازاد را اینجا بنویسید (اگه جواب اومد) s1s2s3 1 2,108 ۱۳۹۰-۶-۲۷، ۰۵:۱۴ عصر
آخرین ارسال: architect17
  کی به فکر اینده ماست اثلا تو این کشور ارزشی داریم............... sibel 8 4,958 ۱۳۹۰-۵-۲۱، ۰۲:۳۸ عصر
آخرین ارسال: saeed nasiri majd
  پذیرش دانشجو در ۱۴ رشته دوره کار‌شناسی ارشد در دانشگاه امام رضا nima 0 2,587 ۱۳۹۰-۳-۲۱، ۰۱:۰۹ عصر
آخرین ارسال: nima

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان