امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احتمال داره دانشگاههای شبانه و غیرانتفاعی تکمیل ظرفیت بگیرند؟
ممنونم
[img]/images/smilies/sheklak/3.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: احتمال داره دانشگاههای شبانه و غیرانتفاعی تکمیل ظرفیت بگیرند؟ - توسط almas125 - ۱۳۹۳-۶-۴، ۰۳:۱۶ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      سوالاتی در مورد شبانه یزد و قبولی با رتبه 700 alireza 0 802 ۱۳۹۵-۴-۹، ۰۹:۱۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,634 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
    آخرین ارسال: khansa
      پذیرش 167 نفر (+15)روزانه و 60 نفر(+16) شبانه گرایش های برنامه ریزی شهری 95 alireza 0 784 ۱۳۹۵-۳-۲۷، ۰۷:۵۲ عصر
      پذیرش 152 نفر روزانه و 44 نفر شبانه سال 94 گرایش های برنامه ریزی شهری-روزانه alireza 2 1,570 ۱۳۹۵-۳-۲۷، ۰۳:۵۵ صبح
    آخرین ارسال: ryeram7
      پذیرش 140 نفر غیرانتفاعی سال 94 گرایش های برنامه ریزی شهری alireza 1 1,461 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۳۷ عصر
      رتبم دربرنامه ریزی شهری 300 شده با مرحله دوم 50 درصد برا تکمیل ظرفیت روزانه گیلان alireza 3 1,690 ۱۳۹۴-۷-۱۲، ۰۳:۳۹ عصر
    آخرین ارسال: meisam1360
      انتخاب رشته دانشگاههای تهران و اینکه حداقل شبانه علامه قبول میشدم الان... alireza 6 2,275 ۱۳۹۴-۶-۱۵، ۰۳:۴۱ عصر
    آخرین ارسال: atete
      با رتبه 162و با انتخاب تمام روزانه ها و شبانه ها و امتحان عملی عالی قبول نشدم! alireza 4 2,175 ۱۳۹۴-۶-۱۵، ۰۲:۵۳ صبح
    آخرین ارسال: farnoosh22
      غیرانتفاعی مجازی نورطوبی تهران ، من طراحی شهری اونجا قبول شدم برم براثبت نام یا ن alireza 0 898 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۲:۴۴ عصر
      دانشگاه پردیس کرج طراحی شهری قبول شدم با رتبه 420 بخوام توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم alireza 0 1,040 ۱۳۹۴-۶-۱۰، ۰۸:۴۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان