امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد (امروز ساعت 19)
(۱۳۹۳-۶-۱۹، ۱۲:۵۷ عصر)'hamid_shahrsaz' نوشته است:
(۱۳۹۳-۶-۱۹، ۱۲:۵۳ عصر)'URBAN 98' نوشته است:
(۱۳۹۳-۶-۱۹، ۱۲:۴۴ عصر)'hamid_shahrsaz' نوشته است: کلا چند نفر پذیرش شدن؟
درصد ها چطور شده؟

تا آنجا که اطلاع دارم تا 58 پذیرش شده.

میانگین درصدهای آخرین نفر قبولی علوم تحقیقات 43.37 و نجف آباد 36.40 و قزوین 39.79 شده است.

تشکر از شما دوست عزیز
کلا چند نفر پذیرش داشتن؟
سوالات در چه حدی بوده؟

احتمالا 58 نفر پذیرش داشته .12 نفر علوم تحقیقات.10 نفر قزوین.10 نفر نجف آباد و 26 نفر امارات.
سوالات که معمولا سخت هستند اما مبانی سخت ترین بود و من اسکیس را هم بالا زده بودم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد (امروز ساعت 19) - توسط URBAN 98 - ۱۳۹۳-۶-۱۹، ۰۱:۲۸ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تمدید ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد تا ۲۰ فروردین 96 Sahab 0 620 ۱۳۹۵-۱۲-۲۰، ۱۲:۳۸ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  نحوه عودت وجه ثبت نام داوطلبان دانشگاه آزاد 96 این هفته اعلام می شود Sahab 0 782 ۱۳۹۵-۹-۲۷، ۰۸:۲۹ عصر
  منتظر نظر مجلس درباره ثبت نام آزمون تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد 96 هستیم alireza 0 825 ۱۳۹۵-۹-۱۹، ۰۳:۳۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  جزئیات آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ دانشگاه آزاد/ توزیع کارت از ۳ خرداد Sahab 1 1,351 ۱۳۹۵-۳-۴، ۰۱:۱۱ صبح
آخرین ارسال: ًQeshmtour
  دانشگاه هنر دانشجوی دکتری بدون آزمون پذیرش می کند Sahab 0 1,031 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۴:۵۵ عصر
  وام دکتری افزایش یافت/ پرداخت بدون محدودیت Sahab 0 854 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۴:۴۴ عصر
  کارنامه انتخاب رشته کنندگان کنکور دکتری 95 منتشر شد Sahab 0 898 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۴:۴۳ عصر
  نتایج فراگیر ارشد پیام نور اعلام شد/ آغاز ثبت نام از ۱۸ اردیبهشت Sahab 0 825 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۴:۴۰ عصر
  طرح دانشگاه پیام نور برای ادامه تحصیل سربازان حین خدمت Sahab 0 631 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۴:۳۷ عصر
  کارنامه آزمون دکتری 95 منتشر شد MHAKBARI 0 964 ۱۳۹۵-۱-۱۶، ۰۹:۵۲ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان