امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIP دانلود کتاب ضوابط و استانداردهای طراحی مراکز سرطان pdf
(۱۳۹۴-۷-۱۲، ۰۵:۱۱ صبح)mina mina نوشته است: سلام شرمنده من میخوام این فایل و دانلود کنم ولی نمیشه برا پایان نامه لازم دارم میشه بفرستین برا من؟

سلام دوست عزیز. لینک معرفی شده، شما رو به سایت ایران معمار هدایت میکنه. برای دانلود فایل شما باید ابتدا عضو سایت ایران معمار بشید. موفق باشید.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: دانلود کتاب ضوابط و استانداردهای طراحی مراکز سرطان pdf - توسط Brightness - ۱۳۹۴-۷-۱۲، ۰۷:۲۸ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  VIP دانلود تحقیق فن شناسی مرمت pdf atelieahjam 0 1,478 ۱۳۹۴-۱-۴، ۰۱:۰۳ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  VIP دانلود پاورپوینت جزوه نگهداری تعمير و ترميم سازه ها atelieahjam 0 1,163 ۱۳۹۳-۱۱-۲۹، ۱۱:۵۵ عصر
  VIP دانلود کتاب پویش شهرنشینی و مبانی نظام شهری دکتر ناصر عظیمی pdf atelieahjam 0 2,213 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۳:۴۴ عصر
  VIP دانلود جزوه معماری معاصر pdf atelieahjam 0 1,539 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۲:۳۳ عصر
  VIP دانلود جزوه مبانی نظری (خلاصه مباحث مبانی نظری معماری) pdf atelieahjam 0 3,840 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۲:۳۱ عصر
  VIP دانلود جزوه انسان طبیعت معماری pdf atelieahjam 0 1,701 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۲:۲۷ عصر
  VIP دانلود استاندارد برنامه ریزی و طراحی بیمارستان ایمن (معماری بخش زایمان) pdf atelieahjam 0 5,876 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۰۵:۱۹ عصر
  VIP دانلود کتاب ضوابط و استانداردهای فضاهای فیزیکی مراکز درمانی جلد3 pdf atelieahjam 0 1,851 ۱۳۹۳-۱۱-۱، ۰۴:۰۶ عصر
  VIP دانلود کتاب ضوابط و استانداردهای فضاهای فیزیکی مراکز درمانی جلد2 pdf atelieahjam 0 1,553 ۱۳۹۳-۱۱-۱، ۰۳:۵۹ عصر
  VIP دانلود کتاب ضوابط و استانداردهای فضاهای فیزیکی مراکز درمانی جلد1 pdf atelieahjam 0 1,419 ۱۳۹۳-۱۱-۱، ۰۲:۴۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان