امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
خبرهای اولیه حاکی از سختی سوالات درک عمومی معماری - تاریخ معماری - معماری منظر و متوسط و آسان بودن نسبی سوالات زبان - ایستایی و فنی داره
سوالات رو سعی میکنم در همین حا برای دوستان بگذارم.
دوستانی که سر جلسه آزمون بودن هم ممنون میشم اینجا سوالات رو برای بررسی قرار بدهند.
با تشکر و آرزوی موفقیت برای همگی دوستان

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، atelieahjam

پیام‌های داخل این موضوع
بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94 - توسط MHAKBARI - ۱۳۹۳-۱۱-۱۷، ۱۲:۵۲ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود دفترچه سوالات کنکور هنرهای ساخت و معماری 1395-تاریخ 16 اردیبهشت 1395 alireza 0 930 ۱۳۹۵-۲-۱۹، ۰۷:۱۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دانلود دفترچه سوالات کنکور معماری 1395-تاریخ 16 اردیبهشت 1395 alireza 0 945 ۱۳۹۵-۲-۱۹، ۰۷:۱۷ عصر
  دانلود فیلم آموزش ضوابط کاربردی آزمون طراحی نظام مهندسی معماری مدرس صدیق memar1394 0 1,898 ۱۳۹۴-۴-۲۱، ۰۴:۱۵ عصر
آخرین ارسال: memar1394
  مشاوره از علاقمندان دعوت می شود در نقد و بررسی این طرح مسکونی شرکت نمایند atelieahjam 2 1,601 ۱۳۹۴-۳-۳۰، ۰۷:۲۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  برای کنکور ارشد چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ soheylnn 0 1,347 ۱۳۹۴-۳-۲۲، ۱۰:۰۶ عصر
آخرین ارسال: soheylnn
  اسکیس کارشناسی ارشد در زمینه معماری و معماری داخلی با استاد مهدی صدیق، و در زمینه معم alireza 0 2,623 ۱۳۹۳-۱۲-۲، ۱۲:۴۴ عصر
  راهنمایی در خصوص تراز کنکور 1393 کارشناسی ارشد معماری-معماری دانشگاه آزاد geo 0 5,925 ۱۳۹۳-۶-۲۳، ۱۱:۴۱ عصر
آخرین ارسال: geo
  تمدید زمان ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون و باآزمون دانشگاه آزاد leila 0 2,429 ۱۳۹۳-۶-۱، ۰۴:۳۶ عصر
آخرین ارسال: leila
  لطفا در مورد ارشد معماری راهنماییم کنید goli۶٢ 0 2,462 ۱۳۹۳-۵-۱۸، ۰۶:۲۳ عصر
آخرین ارسال: goli۶٢
  روزهای برگزاری آزمون اسکیس معماری وطراحی شهری و برنامه ریزی شهری 93 leila 0 2,347 ۱۳۹۳-۳-۲۸، ۱۰:۴۶ عصر
آخرین ارسال: leila

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان