امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع پایان نامه؟برنامه ریزی کاربری زمین رو دوس دارم ولی خیلی موضوعش کلی هس میشه کمکم
پایان نامه ها رو دیدم اتفاقا... خواستم بیشتر ازتون کمک بگیرم راجع به موضوع
موضوعی که فعلا نظرمو جلب کرد: برنامه ریزی کاربری زمین ناحیه ای با هدف حفاظت از منابع طبیعی با استفاده از سیستم پشتیبانی برنامه ریزی what if?
اما تا حالا what if کار نکردم؟زیاد نمیدونم... به نظرتون سخته؟ میتونم یاد بگیرم خودم؟یا نیاز به کلاسه؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: موضوع پایان نامه؟برنامه ریزی کاربری زمین رو دوس دارم ولی خیلی موضوعش کلی هس میشه کمکم - توسط مسافر - ۱۳۹۳-۱۲-۸، ۰۱:۲۰ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      راهنمایی در رابطه با راه پیش رو mojtaba.db 1 571 ۱۳۹۵-۵-۱۰، ۰۳:۳۹ صبح
    آخرین ارسال: mojtaba.db
      درخواست راهنمایی برای انتخاب موضوع پایان نامه atelieahjam 1 1,922 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۱:۱۰ عصر
    آخرین ارسال: فاطیمااا
      درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ... maryam azari 0 946 ۱۳۹۴-۵-۱۳، ۱۰:۳۱ صبح
    آخرین ارسال: maryam azari
      من ترم اخرم پیام نور این ترم پایانامه رو گرفتم الان باید واسه سه شنبه دوتا موضوع ارا alireza 0 1,321 ۱۳۹۳-۱۲-۲، ۱۰:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      هنوز کارشناسی تموم نکردیم تو سایت سازمان سنجش معدل رو ویرایش کنیم ولی من نمیتوانم تو alireza 0 1,215 ۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۳:۲۹ عصر
      آیاجغرافیای برنامه ریزی شهری شاخه مسکن نظام مهندسی دارد alireza 0 1,745 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۴:۱۸ عصر
      میخوام بهمن ماه سال 94 توی ارشد شرکت کنم.خدمتم هم تا 95/4/1 تموم میشه.قاعدتا اگه من د alireza 2 1,881 ۱۳۹۳-۹-۳۰، ۰۹:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: amindatcom
      مشاوره منم اولین باره دارم یه شیت درست میکنم alireza 2 2,064 ۱۳۹۳-۹-۲۰، ۰۷:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      مشاوره در آزمون ارشد برنامه ریزی شهری روند انجام کار(بستن شیت ها) به چه شکله؟ Narcis.s 2 2,313 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۲:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: khansa
      مشاوره نزدیکترین دانشگاه آزاد در گرایش برنامه ریزی به شهر کرج alireza 0 1,758 ۱۳۹۳-۹-۱۶، ۰۳:۴۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان