امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با میانگین درصد بین 40-45 اسکیس مرحله دوم باید حدودا چند درد باشه تا بتونم از دانشگاه
پیام یک داوطلب:
اقای مهندس دهقان سلام و با تشکر از زحماتی که برای ما کنکوری ها میکشید یک سوال البته من چون بلد نبودم تاپیک درست کنم براتون پیام خصوصی میذارم و امیدوارم جواب بدین

با میانگین درصد بین 40-45 اسکیس مرحله دوم باید حدودا چند درد باشه تا بتونم از دانشگاههای تهران یا روزانه شهرستانها قبول شم
اگه جواب بدین واقعا ممنون میشم من شهرستانیم و به خاطر کلاس اسکیس هر هفته باید برم تهران.اصلا امیدی هست؟؟؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط واژه

پیام‌های داخل این موضوع
با میانگین درصد بین 40-45 اسکیس مرحله دوم باید حدودا چند درد باشه تا بتونم از دانشگاه - توسط alireza - ۱۳۹۳-۱۲-۳، ۰۵:۲۰ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,173 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  فروش ویژه تعداد قابل توجهی از کتاب و جزوات با قیمت استثنایی Sh@bn@m 3 1,982 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۰۱ صبح
آخرین ارسال: Sh@bn@m
  مشاوره درس تاریخ شهرسازی طراحی شهری-مهندس طاهری با 82 درصد Rominathr 8 2,926 ۱۳۹۴-۶-۳۱، ۱۱:۲۰ صبح
آخرین ارسال: zohreziaraty
  دانشگاه علامه طباطبایی خوبه؟گرایش قبولی ام برنامه ریزی شبانه است alireza 0 1,123 ۱۳۹۴-۶-۱۵، ۱۲:۰۸ عصر
  مشاوره:دوسال از مدرک لیسانس معماریم میگذره وشاغل هستم دوبار کاملا نخونده آزمون طراحی alireza 0 1,441 ۱۳۹۴-۵-۲۷، ۰۶:۰۲ عصر
  مشاوره طراحی حل چالش های دروس مبانی نظری و تحلیل فضای شهری با رتبه 17 سال 94 imanbv 11 3,696 ۱۳۹۴-۵-۶، ۰۶:۲۰ عصر
آخرین ارسال: shermi
Heart مشاوره برنامه ریزی هر هفته تا کنکوری تازه Sh@bn@m 31 5,574 ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۴:۰۲ عصر
آخرین ارسال: Sh@bn@m
  کی بخونم ؟ از چی شروع کنم ؟ چطوری بخونم؟ Mohsenurbanism 2 1,626 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Mohsenurbanism
  من دودلم که ارشد برنامه ریزی بخونم یا طراحی؟! از طرفی به طراحی علاقه دارم و امسالم از alireza 5 1,236 ۱۳۹۴-۴-۱، ۰۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: bahare23

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان