امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چون قزوین کاملترین طرح cds رو داشته ، دنبال شرح خدماتشم جدای از شرح خدمات cds قزوین ،
سلام
دوست عزیز تو پیوست قسمتایی که مربوط به سی دی اس قزوین هست رو به صورت وورد و تایپ شده براتون قرار دادم البته فکر کنم یه بندهایی رو ننوشتم ولی روندشو رو که تو کتاب اومده رو نوشتم از کتاب هم قبلا عکس گرفتم اگه پیداش کنم براتون میذارم
موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده
.docx   قزوین.docx (اندازه: 59.66 KB / تعداد دفعات دریافت: 49)
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، urbanplanner1988 ، hanna62

پیام‌های داخل این موضوع
RE: چون قزوین کاملترین طرح cds رو داشته ، دنبال شرح خدماتشم جدای از شرح خدمات cds قزوین ، - توسط haydariyan - ۱۳۹۳-۱۲-۱۲، ۱۰:۰۷ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  میخواستم ببینم من نرم افزار ARC map را از کجا میتونم پیدا کنم برای نصب روی ویندوز 8 ؟ atelieahjam 1 1,635 ۱۳۹۳-۱۱-۸، ۱۱:۳۹ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه
  کسی یه طرح سنگ فرش برای ورودی جلو حرم امام زاده داره؟ alireza 1 2,561 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۰۷:۵۶ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  نمونه کار شیت بندی و راندو طرح شهرسازی یک رو کسی داره نمونه کاراشو ببینم واسه ایده؟! alireza 1 3,197 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۶:۲۵ عصر
  کسی ضوابط ملاک عمل در شهرک غرب تهران رو داره؟ alireza 0 2,259 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درخواست رایگان اسکیس و کروکی از عالی قاپو،مسجد شاه،مسجد لطف الله،سر در قیصریه فضای کلی میدان نقش جها Brightness 2 2,594 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۰۰ عصر
  کسی طرحی از نقاشی انتزاعی داره که مفهومی رو برسونه alireza 0 1,820 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۰۷:۲۱ عصر
  دوستان کسی 3d سردر دانشگاه تهران رو نداره؟ alireza 0 1,520 ۱۳۹۳-۱۰-۱۴، ۰۹:۳۰ عصر
  درخواست رایگان نمونه شیت واسه طرح ۳ alireza 1 2,379 ۱۳۹۳-۱۰-۸، ۰۵:۰۸ عصر
  اسکیس و راندو از فضاهای شهری alireza 0 2,556 ۱۳۹۳-۱۰-۶، ۱۲:۱۶ صبح
  درخواست رایگان میخوام از پلان ساده ای پرسپکتیو ایزومتریک، یک نقطه ای و دو نقطه ای بزنم انتخاب پلان alireza 0 2,275 ۱۳۹۳-۹-۲۷، ۰۸:۰۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان