امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر چه میخواهد دل تنگت بگوی / (شما متولد کدوم دهه هستین :) )
Wink 
درود خدمت دوستان Laie_23
مخصوصا ً مهندسان و اعضای تازه وارد ایران شهرساز امیدوارم همیشه به انجمن سر بزنین2cf37ep Welcome1
امیدوارم وقتی این تاپیک و میخونین دلتون شاد و خودتونم خوب باشید 67 
الان که اینجایین فکرتون چیه به چی فک میکنین حستون چیه (امیدوارم حستون خوب باشه اما هرچی هست توی یه فضای دوستانه دوست دارم بنویسین واسمون تا با یه درک مشترک هموندیمون اگر به کمال نمیرسه حداقل این سکوت شکسته شه !!)
میخواستم گزینه ای کنم W58 اما هرچی گشتم پیدا نکردم گفتم خودمونی و پرسشی باشه 17 شاید بهترباشه 29 اینکه اکثرن دغدغه هاBc7 شاید مشخص باشه اما فکر میکنم شاید بتونیم با صحبت کردن سبک تر بشیمThereHanghead
بگین چرا کم پیدایین71TAEL_SmileyCenter_Misc (305)W874Banel_smiley_4Icon_pf (34)

خلاصه دوستای خوب هرچه میخواهد ،دل تنگت  بگوی Ws17 (دلنوشته ،شعر ؛کلمه پذیرفته میشود  Ws3 )
متولد کدوم دهه هستین هم بگین 265262KapHippie4
هرکی و هم دوست داشتین به این چالش دعوت کنین، من برایتنس جون و دعوت میکنم ؛ Bd9
سپاااااس  از توجهتون 247264Onion001
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam ، haydariyan ، alireza ، somayeh72

پیام‌های داخل این موضوع
هر چه میخواهد دل تنگت بگوی / (شما متولد کدوم دهه هستین :) ) - توسط khansa - ۱۳۹۴-۲-۱۵، ۱۱:۲۵ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نرم افزار حقوق و دستمزد خوب و مناسب چه کارهایی انجام میدهد؟ melisa8 0 369 ۱۳۹۵-۱۲-۱۷، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: melisa8
  دلیل بازدید شما ازسایت چی میتونه باشه؟ Brightness 7 1,935 ۱۳۹۴-۲-۳، ۰۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  چرا استخدامی های شهرداری ها هر رشته ای لازم دارن بجز شهرسازی و برنامه ریزی و طراحی شه alireza 1 2,220 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۶:۳۸ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  نقاشی‌های دیواری می‌تواند شناسنامه فرهنگی هر محله باشد melika.fallahdoust 0 1,712 ۱۳۹۱-۲-۱۷، ۱۲:۳۶ صبح
آخرین ارسال: melika.fallahdoust

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان