امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیاز به مشاوره
سلام
من دانشجوی کارشناسی رشته ی عمران گرایش نقشه برداری هستم.
میخواستم ببینم شانسی برای قبولی تو این رشته دارم؟
اگه آره شانسم چقده؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
نیاز به مشاوره - توسط miss firooz - ۱۳۹۴-۴-۲، ۰۶:۱۴ عصر
RE: نیاز به مشاوره - توسط mohammad041 - ۱۳۹۴-۴-۲، ۰۷:۱۳ عصر
RE: نیاز به مشاوره - توسط miss firooz - ۱۳۹۴-۴-۲، ۱۰:۲۵ عصر
RE: نیاز به مشاوره - توسط hero - ۱۳۹۴-۴-۳، ۱۲:۱۷ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  الان وقتشه ...تشکر از رتبه 9 و مهندس ریحانه بابت مشاوره و کمک هایشان alireza 6 1,609 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۱:۳۰ صبح
آخرین ارسال: barana
  جهش به سمت قبولی با رتبه تک رقمی در این تاپیک-مشاور و مدرس برتر کنکور طراحی شهری alireza 2 1,250 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۴:۴۵ عصر
آخرین ارسال: ne_da
  مشاوره طراحی کارشناسی عمران به ارشد طراحی شهری؟ mohammad_akbarzadeh 2 881 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۲:۲۷ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  خبر ویژه جابجایی از دزفول با دانشگاههای یزد و شیراز و اصفهان با ارائه هزینه به فرد جابجا کننده moalyi 4 869 ۱۳۹۴-۶-۱۱، ۰۴:۲۴ عصر
آخرین ارسال: کرمانشاه
  لعنت به این اسکیس منم با رتبه 107 هیج جا قبول نشدم alireza 1 1,062 ۱۳۹۴-۶-۱۰، ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: TARA.71
  اطلاعیه اعتراض به لو رفتن سوال ازمون عملی برنامه ریزی شهری و طراحی شهری فرانک. جواهری 2 1,787 ۱۳۹۴-۵-۱۳، ۱۲:۴۱ عصر
آخرین ارسال: a.veysinezhad
  کنکور ارشد به ارديبهشت سال95 بعد موکول شد از بهمن به اردیبهشت وضعیت مرحله دوم درابهام alireza 2 1,530 ۱۳۹۴-۵-۱۱، ۱۰:۱۸ عصر
آخرین ارسال: پریسیما
  اعتراض به سازمان سنجش در کنکور طراحی شهری 94-9 مرداد 94 alireza 5 2,971 ۱۳۹۴-۵-۱۱، ۱۰:۰۳ عصر
آخرین ارسال: fatemehfathi
  مشاوره اختصاصی و برنامه ریزی رتبه 10 و پشتیبانی از پکیج طراحی شهری ایران شهرساز alireza 15 7,079 ۱۳۹۴-۳-۸، ۰۴:۵۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  با رتبه 250 به نظرتون با چند درصد اسکیس تهران قبول میشم؟ alireza 0 1,118 ۱۳۹۴-۲-۲۲، ۰۷:۲۲ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان