امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین!
با سلام به همه دوستان عزیز.رتبه 43 برنامه ریزی شهری 94 هستم.
یکی از چالشی ترین موضوعات برای هر کدام از کنکوری هایی که می خوان تازه برای مرحله اول شروع کنند مسلما منابعه. مهمترین دغدغه هم اینه که کدوم منابع رو بخونم که جامعیت بیشتری داشته باشه یعنی با صرف وقت و انرژی کمتری بتونم بیشترین خروجی رو داشته باشم و بیشترین سوالات رو پاسخ بدم.
من هم برای شروع به شدت سرگردان بودم. تا زمانی که از سایتای مختلف لیست منابع رتبه های تک و دو رقمی رو پیدا کردم و با گرفتن یه برآیند از اون و با در نظر گرفتن زمانی که مونده بود به لیست زیر رسیدم. منابع و تعداد ضفحات هر کدوم اومده.
همین جا از تمام رتبه های خوب 94 که این پست رو می خونن خواهش می کنم که منابعی رو که مطالعه کردن برای کمک به دوستای کنکوری 95 در این پست قرار بدن؛ تا هر کس با توجه به وقت و انرژی خودش و شیوه مطالعه، بهترین منابع رو برای مطالعه پیدا کنه.http://up.iranshahrsaz.com/uploads/irans...منابع.docx

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط shahab_fallahpour ، Avril256 ، Sh@bn@m ، U.D.SG

پیام‌های داخل این موضوع
منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! - توسط fereshtehr89. - ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۲:۰۷ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 16,082 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: Sbht
  مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 327 130 36,314 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginazin
  رتبه بندی دانشگاه ها (رشته شهرسازی) .... مخصوص انتخاب رشته ارشد سراسری godonly. 16 7,851 ۱۳۹۴-۱۰-۲۷، ۱۰:۳۳ عصر
آخرین ارسال: omid623
  مشاوره طراحی در این فرصت باقی مانده تا کنکور،میتونم امیدوار به قبولی باشم؟ Brightness 11 4,475 ۱۳۹۴-۱۰-۱۵، ۰۳:۰۶ عصر
آخرین ارسال: kelarestagh
  درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,336 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
آخرین ارسال: Fatemeh artimis
  سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,487 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
آخرین ارسال: mahya93
  مشاوره مرحله اول 94 گرایش طراحی شهری alireza 17 5,193 ۱۳۹۴-۳-۲۳، ۱۱:۳۰ صبح
آخرین ارسال: Sh@bn@m
  آزمون پنجم آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 17 6,128 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۰۹:۵۵ صبح
آخرین ارسال: alireza
  تخمین رتبه قبل از کنکور 94-طراحی شهری alireza 42 16,860 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۱:۳۶ عصر
آخرین ارسال: nassim_nassim
  بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... raoof 451 73,086 ۱۳۹۳-۱۱-۱۲، ۱۰:۲۰ عصر
آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان