امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95
با سلام به دوستان عزیر
من قصد دارم که با یک برنامه ریزی مشخص و همکاری شما از هرزمان که بخواید تا روز کنکور همراهتون باشم و برنامه های کلی و هفتگی و روزانه به همراه جزوات و تست های مرتبط با هر موضوع به شما عزیزان ارائه کنم تا به بهترین نتایج مطلوب برسیم.
هرچقد که زودتر شروع به اجرای برنامه داشته باشیم مدیریت بهتری رو در کنکور خواهیم داشت. هرکسی که آماده هست اعلام کنه تا زودتر شروع کنیم و به مرحله بعدی بریم
این فایل هم برای راهنمایی شما بزرگواران تهیه کردم امیدوارم که مفید باشه.
به امید پیروزی همه شما.

فایل‌(های) پیوست شده
.docx   برنامه ریزی بخش اول.docx (اندازه: 50.26 KB / تعداد دفعات دریافت: 181)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط shahab_fallahpour ، Sh@bn@m ، nader tavosi ، sahar19 ، samon ، سیرانا ، مهشید مهستانی ، enz

پیام‌های داخل این موضوع
برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 - توسط A.pourvahedi - ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۱:۲۸ عصر
RE: برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 - توسط Sh@bn@m - ۱۳۹۴-۴-۱۳، ۰۳:۵۶ عصر
RE: برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 - توسط Sh@bn@m - ۱۳۹۴-۴-۱۴، ۰۳:۵۵ عصر
RE: برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 - توسط Sh@bn@m - ۱۳۹۴-۴-۱۴، ۰۴:۰۵ عصر
RE: برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 - توسط Sh@bn@m - ۱۳۹۴-۴-۱۴، ۰۵:۵۰ عصر
RE: برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 - توسط niln - ۱۳۹۴-۴-۱۷، ۰۹:۲۰ صبح
RE: برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 - توسط pegah.e - ۱۳۹۴-۷-۱۴، ۰۲:۲۸ عصر
RE: برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 - توسط Yahgmur - ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,650 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tornado26
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,211 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,945 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,936 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,709 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
آخرین ارسال: a.rahmani?
  با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,400 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,034 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
  مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,442 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
  مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,673 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70
  فصل جدید در ویرایش کتاب معماری معاصر غرب قبادیان alireza 59 16,533 ۱۳۹۴-۹-۳۰، ۱۲:۵۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان