امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با رتبه 162و با انتخاب تمام روزانه ها و شبانه ها و امتحان عملی عالی قبول نشدم!
ایمیل یک عضو:
سلام من با رتبه اولیه 162 و با انتخاب رشته ای که شامل تمام روزانه ها و شبانه ها بود درحالیکه امتحان عملیمو به نظر خودم عالی دادم هیچ جا قبول نشدم و هنوز تو شوکم!

نمره عملیم اومده 28 در صورتیکه خودم فکر میکردم جزو بالاترین درصدها باشم چون سوال رو کاملا درست پاسخ داده بودم.اگه فهمیدین چه اتفاقی افتاده به منم بگین چون من پارسال شرکت کردم و اصلا همچین اتفاقایی نیفتاده بود.اگه لازم میدونین یا ممکنه کارنامم به دردتون بخوره اونو هم براتون ایمیل کنم.ممنون
آخرین ارسال های من :

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
با رتبه 162و با انتخاب تمام روزانه ها و شبانه ها و امتحان عملی عالی قبول نشدم! - توسط alireza - ۱۳۹۴-۶-۱۲، ۰۱:۳۵ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,932 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,639 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 966 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,478 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,382 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,369 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,111 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
  جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 1395 alireza 48 6,128 ۱۳۹۵-۶-۱۰، ۰۲:۵۵ صبح
آخرین ارسال: mahbub1993

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان