امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره دانشجویان علامه طباطبایی لطفا بخوانید
 سلام دوستان
من برنامه ریزی شهری علامه (شبانه)  قبول شدم ولی اصلا خوشحال نیستم.چون یه دانشگاه کاملا انسانیه درسته واسه اون رشته ها خیلی شاخه ولی واسه ما نه...
نمی دونم حس خیلی بدی بهش دارم...حتی دارم به این فکر می کنم که اصلا نرم چون فکر می کنم وقت تلف کردنه

حالا از دوستانی که با این دانشگاه اشنایی بیشتری دارن یا در انجا تحصیل کردن میخواستم مشاوره بگیرم که نظرشون در این رابطه چیه؟ شما بودید چه می کردید؟ واقعا قدرت تصمیم گیری ندارم چون توان سال دیگه خوندن هم ندارم :(

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
دانشجویان علامه طباطبایی لطفا بخوانید - توسط E.Y.I - ۱۳۹۴-۶-۱۲، ۰۳:۵۸ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دوستان مشهدی لطفا کمک کنید Mohsenurbanism 0 522 ۱۳۹۵-۲-۴، ۱۱:۲۳ عصر
آخرین ارسال: Mohsenurbanism
  انتخاب رشته دانشگاههای تهران و اینکه حداقل شبانه علامه قبول میشدم الان... alireza 6 2,264 ۱۳۹۴-۶-۱۵، ۰۳:۴۱ عصر
آخرین ارسال: atete
  آیا حقی در مرحله دوم 94 گرفته شده است؟پیام رتبه 35 را بخوانید alireza 6 2,819 ۱۳۹۴-۶-۱۲، ۱۲:۱۳ عصر
آخرین ارسال: meisam1360
Wink دوستانی که برنامه ریزی شهری میخونید راهنمایی کنید لطفا happy67 4 2,089 ۱۳۹۴-۱-۱۹، ۱۲:۵۱ عصر
آخرین ارسال: m70
  درخواست رایگان لطفا راهنماییم کنید raoof 4 2,282 ۱۳۹۳-۸-۲۰، ۱۱:۴۱ عصر
آخرین ارسال: raoof
  رتبه 207 علامه طباطبایی...تردید ایشان در رفتن برای مرحله2(همراه با سند) alireza 3 1,765 ۱۳۹۳-۶-۴، ۰۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: alireza
Information لطفا کمکم کنید ali50 2 1,631 ۱۳۹۱-۱۱-۴، ۰۳:۱۲ عصر
آخرین ارسال: ali50
  لطفا رتبه واقعي تونو به اضافه رتبه تخميني مدرسان شريف بزارين اينجا ممنون radan 9 11,862 ۱۳۹۱-۳-۶، ۰۵:۱۰ عصر
آخرین ارسال: farza
  سوال مهم از دانشجویان برنامه ریزی آزاد قزوین(لطفا راهنمائیم کنین) archopedia 1 1,755 ۱۳۹۰-۶-۳۰، ۰۹:۳۸ عصر
آخرین ارسال: saeed nasiri majd
  سوال از دانشجویان علوم تحقیقات 0RKIDEH 0 1,238 ۱۳۹۰-۶-۱۲، ۰۹:۴۴ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان