امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همکاری؟شما؟؟چرا؟؟؟
سلام مهندس
چشم من هم سعی میکنم که در سایت بیشتر از قبل فعالیت کنم.
و از مهندسانی که در سایت فعالیت میکنند هم تشکر میکنم.
به امید روزهای بهتر

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
همکاری؟شما؟؟چرا؟؟؟ - توسط alireza - ۱۳۹۰-۲-۲۲، ۱۲:۳۴ عصر
RE: چرا؟؟ - توسط reza1366 - ۱۳۹۰-۲-۲۲، ۱۲:۴۵ عصر
RE: همکاری؟شما؟؟چرا؟؟؟ - توسط mah.architect - ۱۳۹۰-۲-۲۲، ۰۱:۳۰ عصر
RE: همکاری؟شما؟؟چرا؟؟؟ - توسط alireza - ۱۳۹۰-۲-۲۲، ۰۱:۵۳ عصر
RE: همکاری؟شما؟؟چرا؟؟؟ - توسط nima - ۱۳۹۰-۲-۲۹، ۱۲:۵۴ عصر
RE: همکاری؟شما؟؟چرا؟؟؟ - توسط alireza - ۱۳۹۲-۸-۱۴، ۱۰:۳۸ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 978 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اطلاعیه درخواست همکاری و احیا و بازسازی فایل های حذف شده تایپک ها (لطفا و حتما مشارکت نمایید) atelieahjam 14 4,533 ۱۳۹۳-۷-۲۱، ۰۳:۱۴ عصر
  دعوت به همکاری بعنوان مدیر آزمایشی و مدیر بخش در سایت ایران شهرساز alireza 1 1,779 ۱۳۹۳-۴-۹، ۰۳:۰۷ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  جشن 70 هزار عضو ایران شهرساز و نقاط قوت و ضعف ایران شهرساز از دیدگاه شما alireza 4 2,199 ۱۳۹۳-۳-۳۱، ۱۲:۰۲ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  درخواست همکاری با اساتید و یا مهندسین و دانشجویان دارای تجربه در زمینه آموزش در سایت alireza 60 20,262 ۱۳۹۳-۲-۱۸، ۰۲:۰۸ صبح
  نتیجه نظرسنجی: 135 نظر>>به نظر شما ایران شهرساز در ماه گذشته عملکرد مثبتی داشته است؟ alireza 8 2,390 ۱۳۹۳-۲-۱۶، ۱۲:۳۲ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  تقدیر از مدیران ایران شهرساز و پایان همکاری alireza 3 1,644 ۱۳۹۳-۱-۲۴، ۰۸:۳۷ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  امضای شما= نزدیک شدن به آزادی 5 سرباز به اسارت گرفته شده alireza 9 1,867 ۱۳۹۲-۱۲-۲۱، ۰۴:۱۶ عصر
آخرین ارسال: نعیمه حیدری
  بهترین خبر در آستانه سالگرد افتتاح سایت را شما پیشنهاد دهید alireza 23 6,191 ۱۳۹۲-۱۲-۴، ۱۰:۵۹ عصر
  آگهی استخدام>>همکاری و عقد قرارداد رسمی ایران شهرساز با دانشگاه علم و فرهنگ alireza 3 1,759 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۱۱:۳۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان