امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی
با سلام خدمت اساتید و دوستان محترم معماری
من برای چند تا سوال ک خیلی برام مهمه خواستم ک راهنمایی کنید و خیلی ممنون میشم.(یه جورایی برای ایندمه و در ضمن من 24 سالمه).
راستش من رشته ام کامپیوتر-مهندسی نرم افزار(برنامه نویسی) هست و توش هم موفق شدم.من دیپلمم و بعد دیپلم به خاطر یه سری مشکلات دانشگاه نرفتم و خودم چون علاقه داشتم ادامه دادم و موفق هم شدم.راستش من علاقه قلبیم طراحی هست و هم چنین ایده پردازیم و تخیلم خوب هس(تعریف از خودم نیسا) ولی خوبه دیگ.و دیدم ک میتونم تو این رشته موفق تر باشم چند وقته ک هی میخوام این کارو کنم،یعنی تغییر رشته از کامپیوتر به معماری(طراحی دکراسیون داخلی-خارجی).و کار با نزم افزارهای گرافیکی مثل 3dmax , maya , photoshop به صورت معمول چون علاقه داشتم کار کردم و اشنایی حدودی دارم.حالا خواستم در مورد رشته معماری و درس هاش(اصولی ک در طرح ها رعایت میکنن(به عنوان یک مثال برام بازگو کنید)) هزینه و بازار کار.و اگ من موفق تر باشم بازار کار بهتری نسبت به بقیه دارم یا خیر.و اگ دانشگاه نرم و کار با طراحی داخلی و خارجی و ... رو خوب بلد باشم و بتونم یک ساختمان رو از نمای بیرون یا داخلی به بهترین شکل در بیارم و به عنوان نمونه کار برای یک شرکت ببرم چی میشه.علت تغییر رشته علاقه بیشتر به طراحی است و اون کار برام خسته کنندس و میخوام اگ شد کنار معماری اون کارم رو هم ادامه بدم.(البته نسبت به سنم سرعتم اونقدر هست ک بتونم در طول یک یا دو سال این برنامه ها رو تموم کنم).خیلی ممنون میشم اگر در رابطه با سوال هایی ک پرسیدم راهنمایی کنید.و در رابطه با مشاور هم نمیدونم چیکار باید بکنم.بازم خیلی ممنون.

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
راهنمایی - توسط mdream - ۱۳۹۴-۹-۱۰، ۰۲:۳۹ صبح
RE: راهنمایی - توسط mdream - ۱۳۹۴-۹-۱۰، ۰۲:۴۹ عصر
RE: راهنمایی - توسط alireza - ۱۳۹۴-۹-۱۰، ۰۶:۴۸ عصر
RE: راهنمایی - توسط mdream - ۱۳۹۴-۹-۱۰، ۰۷:۱۲ عصر
RE: راهنمایی - توسط yalda118 - ۱۳۹۵-۳-۱۷، ۰۴:۰۳ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی پلاتر رنگی nikoo013 1 556 ۱۳۹۵-۸-۲۹، ۰۶:۳۱ عصر
آخرین ارسال: nikoo013
Heart درخواست راهنمایی arak_2008 7 2,551 ۱۳۹۴-۳-۲۶، ۰۷:۴۶ عصر
آخرین ارسال: arak_2008
  راهنمایی در خصوص تراز کنکور 1393 کارشناسی ارشد معماری-معماری دانشگاه آزاد geo 0 5,938 ۱۳۹۳-۶-۲۳، ۱۱:۴۱ عصر
آخرین ارسال: geo
  راهنمایی در مورد کنکور آزاد معماری؟؟؟ soheilarch 7 6,604 ۱۳۹۰-۱۲-۱۳، ۱۰:۳۶ صبح
آخرین ارسال: rezvan87

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان