امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرامش در این روز های آخر-3 صفحه A3- طراحی؟ نه! برنامه ریزی شهری 1390
سلام
این سازمان سنجش همیشه ما را به بازی میگیره این دفعه اولشون نیست
حالا خدا میدونه توی تصحیح پاسخنامه ها چقدر اشتباه رخ میده فقط خدا میدونه چی سرمون میاد

تشریحی تخلیلی کارکردم حدود 270 مقاله پرینت گرفتم خوندم اخه انصافه کجای دنیا اینهمه ظلم میکنن در حق ملت

من که بیخیال شدم فقط منتظر روز امتحانم اخه تو این وقت کم چی میشه خوند
ببینید ریزه کاری های این امتحانو باید دانشجویانی که تو دانشگاهای تهران بودن درموردش تحقیق میکردن
چون استادای اصلی طراح سئوال همشون از دانشگاه تهران بهشتی هنرهای زیبا هستن ومطمئن باشید اگه فرمت امتحان با اون چیزی که گفتن وفرق داشته باشه همه مثل همن تاحدودایی حلا اگه یه عده ای درصدهای بالایی اوردن مطمئن باشید یه جورایی از قضیه خبر داشتن ورو نکردن با ید مچشونو بگیریم اینجوری که نمیشه از اواخر بهمن تا حالا عمر ما همش با استرس سپری شده بقیه رشته ها امتحانشونو دادن رفتن پی زندگیشون ما هم این وسط بازیمون میدن بچه ها به نظر من اگه امتحانشون از روی اصول استاندارد نبود به ضررمون بود باید اعتراض کنیم حتی اگه شده همون روز کنکور متحد ویکصدا اعتراضمونو تا جمعمون جمع هست به گوششون برسونیم چون اگه پخش وپلا بشیم ننیتونیم کاری بکنیم حالا که مارا میکشونن تهرون همه حضور داریم میتونیم کاری بکنیم نظرتون چیه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: آرامش در این روز های آخر-3 صفحه A3- طراحی؟ نه! برنامه ریزی شهری 1390 - توسط xraytej - ۱۳۹۰-۴-۲۱، ۰۵:۳۷ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      [خبر شهرسازی] طرح های آمایش حدیث گلی 0 16,823 ۱۳۹۶-۱۰-۳۰، ۰۵:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: حدیث گلی
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 17,442 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,464 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,073 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,656 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,088 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,923 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,733 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,572 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,468 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان