امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امتیازات: 3.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگه دوتا دانشگاه قبول بشید اولویت رو به کدوم میدید؟
سلام
دوستانی که امسال کنکور ارشد برنامه ریزی شرکت کردید، اگه هم آزاد تهران قبول بشید و هم سراسری غیر تهران، کدوم رو انتخاب می کنید؟ بخصوص شاغلین و یا متاهلین؟؟!!
کسی از کلاسهای دانشگاهها خبر داره که معمولا چه روزهایی کلاس دارن و چه ساعتهایی و چند روز در هفته؟ و چقدر برای حضور حتمی در کلاس سختگیری می کنند؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
اگه دوتا دانشگاه قبول بشید اولویت رو به کدوم میدید؟ - توسط 0RKIDEH - ۱۳۹۰-۵-۵، ۰۹:۴۷ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 976 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 952 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
آخرین ارسال: marzieh gh
  مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,485 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
  از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 872 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
  كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,477 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: yalda118
  مشاوره: زبان بايد همه کلمات رو که منبع هست رو حفظ کنم؟؟ اولويت رو برا کدوم درسا بدم؟ alireza 1 1,042 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۵:۱۶ عصر
  پردیس دانشگاه تهران قبول شدم اطلاع ندارید هزینش تقریبا چقدره؟! alireza 5 2,299 ۱۳۹۴-۷-۱۱، ۰۱:۱۹ عصر
آخرین ارسال: meisam1360
  محل تشکیل کلاسای پردیس دانشگاه تهران همون ساختمون خوده دانشگاه تهرانه؟ alireza 2 1,204 ۱۳۹۴-۷-۱۱، ۰۱:۱۷ عصر
آخرین ارسال: meisam1360
  انتخاب رشته دانشگاههای تهران و اینکه حداقل شبانه علامه قبول میشدم الان... alireza 6 2,259 ۱۳۹۴-۶-۱۵، ۰۳:۴۱ عصر
آخرین ارسال: atete
  با رتبه 162و با انتخاب تمام روزانه ها و شبانه ها و امتحان عملی عالی قبول نشدم! alireza 4 2,158 ۱۳۹۴-۶-۱۵، ۰۲:۵۳ صبح
آخرین ارسال: farnoosh22

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان