امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کی به فکر اینده ماست اثلا تو این کشور ارزشی داریم...............
بچه ها راستش من امروز فهمیدم که به ما حق طراحی نمیدن. خیلی حالم گرفته شد دیگه حوصله درس خوندن رو ندارم
امروز هیچ فعالیتی تو سایت نداشتم دلیلش هم همین بود

{درد من تنهایی نیست بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا میدانند}

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط somita

پیام‌های داخل این موضوع
کی به فکر اینده ماست اثلا تو این کشور ارزشی داریم............... - توسط sibel - ۱۳۹۰-۵-۱۹، ۰۵:۴۱ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نکات انتقال اتوکد به رویت alireza 0 606 ۱۳۹۵-۸-۲۹، ۰۱:۴۴ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره از علاقمندان دعوت می شود در نقد و بررسی این طرح مسکونی شرکت نمایند atelieahjam 2 1,613 ۱۳۹۴-۳-۳۰، ۰۷:۲۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  ادامه تحصیل در رشته معماری داخلی در خارج از کشور (فوق لیسانس)) saeedtkh 0 3,446 ۱۳۹۳-۷-۶، ۰۸:۴۹ عصر
آخرین ارسال: saeedtkh
  فکر میکنید مناسبترین رشته چیه؟ yasaminn 4 3,621 ۱۳۹۳-۵-۱۷، ۱۰:۳۸ صبح
آخرین ارسال: najme
  چرا کارت ورود به جلسه عملی روی سایت نمیاد هر جا زنگ میزنم پاسخگو نیستن شما علتش رو می alireza 10 4,448 ۱۳۹۳-۳-۲۶، ۰۹:۳۶ عصر
آخرین ارسال: تیلور
  بررسی الگوی ورودی خانه به عنوان یک الگوی بومی انتخاب خوبیه؟ kiana7822 1 2,433 ۱۳۹۱-۹-۱۶، ۰۵:۲۸ عصر
آخرین ارسال: 10a
  سوال 1- معماران در کدام دوره تاریخی به طراحی منظر شهری اهمیت می دادند؟ MHAKBARI 0 2,546 ۱۳۹۱-۹-۱۵، ۰۶:۱۹ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  رشته برنامه ریزی شهر ی غیره انتفاعی نداره،به گوش urbanplanner 11 7,060 ۱۳۹۱-۴-۱۶، ۱۱:۲۰ صبح
آخرین ارسال: maede1364
Question محاسبه واحد شکل زمین به روش مخدم tarsasa 4 5,034 ۱۳۹۱-۳-۲۳، ۰۵:۰۹ عصر
آخرین ارسال: tarsasa
  این صفحه هم برای بچه های معماری دانشگاه ازاد s1s2s3 0 1,754 ۱۳۹۰-۶-۱۷، ۱۲:۴۴ صبح
آخرین ارسال: s1s2s3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان