امتیاز موضوع:
  • 47 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالاتی در مورد رشته شهرسازی
سلام به همه
من قصد انتخاب رشته دارم. چند تا سوال در مورد رشته شهر سازی دارم.
کسی جواب بدهد خوشحال میشوم اگر هم چند لحظه با یاهو آنلاین شوید که بر سر ما منت گذاشته اید.
1-آیا این رشته واقعا مهندسی است؟
من درسهای این رشته رو خوندم اصلا دروس مهندسی نداره. می خواستم نظر شما را بدونم
2- من به شدت از دروس حفظ کردنی بدم می آید.(البته دروسی که جذاب نباشند) فکر کنم این رشته همه دروسش این وضعیت رو دارند ؟
3-من اون اول که این رشته رو دیدم کمی تحقیق کردم فکر کردم که این رشته رشته ای است میان رشته های عمران و معماری که خصوصیات هر دورا دارد. اما بیشتر که تحقیق کردم فهمیدم مثل هیچ کدام نیست و نه جنبه هنری دارد و نه جنبه مدریریتی. درست است؟
این هم آیدی یاهو من:
tariran
(tariran@yahoo.com)

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
سوالاتی در مورد رشته شهرسازی - توسط tariran - ۱۳۹۰-۵-۲۴، ۰۸:۰۷ صبح
RE: سوالاتی در مورد رشته شهرسازی - توسط tariran - ۱۳۹۰-۵-۲۴، ۰۹:۵۲ صبح
RE: سوالاتی در مورد رشته شهرسازی - توسط JAVAD4050 - ۱۳۹۰-۵-۲۴، ۰۵:۰۱ عصر
RE: سوالاتی در مورد رشته شهرسازی - توسط shahsavari - ۱۳۹۰-۵-۲۵، ۰۲:۰۴ عصر
RE: سوالاتی در مورد رشته شهرسازی - توسط godonly. - ۱۳۹۰-۵-۲۶، ۰۲:۴۴ صبح
RE: سوالاتی در مورد رشته شهرسازی - توسط H_128 - ۱۳۹۱-۷-۱۷، ۰۳:۴۶ عصر
RE: سوالاتی در مورد رشته شهرسازی - توسط radan - ۱۳۹۱-۷-۱۷، ۰۴:۵۷ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,378 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,872 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 973 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,522 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,425 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,986 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 748 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,020 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
  شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 994 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 802 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان