امتیاز موضوع:
  • 47 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داغ***داغ---تکمیل ظرفیت برنامه ریزی شهری قزوین 93 نفر
با عرض تبریک برای شما
می خواستم بپرسم من که مرکز زدم و در دوره ی اول 69 نفر گرفته آیا من با رتبه ی 107 مهر قبول می شم یا بهمن؟
و این که شنیدم مرکز و علوم تحقیقات با هم دانشجو بر می دارن صحت داره؟ یعنی شانس من کمتر می شه؟
( رتبه 107-تراز 6118- رتبه آخرین نفر 69 با تراز 6300)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: داغ***داغ---تکمیل ظرفیت برنامه ریزی شهری قزوین 93 نفر - توسط sh19 - ۱۳۹۰-۶-۲۶، ۱۱:۰۹ صبح

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,344 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,483 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
      اسامي پذيرفته شدگان کنکور دکتری 93 یکشنبه اعلام می شود Sahab 0 1,224 ۱۳۹۳-۵-۲۳، ۰۴:۴۸ عصر
      برنامه‌های درسی معماری و شهرسازی در تمام مقاطع اصلاح می‌شود Sahab 0 1,229 ۱۳۹۳-۴-۲۷، ۱۱:۲۶ صبح
      تغییر 40 سرفصل درسی معماری و شهرسازی-93 Sahab 0 1,136 ۱۳۹۳-۴-۱، ۰۱:۳۹ عصر
      نتایج آزمون دکتری 93 یکشنبه اعلام می‌شود Sahab 7 2,849 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد 93 در نیمه دوم اردیبهشت Sahab 1 1,884 ۱۳۹۳-۱-۱۵، ۱۰:۵۳ صبح
      نتیجه اولیه آزمون دکتری 93 دهه سوم فروردین اعلام می‌شود. Sahab 0 886 ۱۳۹۳-۱-۱۴، ۱۱:۰۶ صبح
      توزیع کارت کنکور دکتری نیمه متمرکز سال 93 آغاز شد Sahab 0 1,098 ۱۳۹۲-۱۲-۱۳، ۱۱:۰۹ صبح
      آغاز توزیع کارت آزمون ارشد 93 از بعدازظهر فردا/ جزئیات نحوه رفع نقص alireza 2 1,722 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۰۲:۴۲ صبح
    آخرین ارسال: hesam.n

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان