امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه ها کتابهای سبز مهمتر از تمام منابع دیگر است بخونید
الان ه کتاب سبز شهرداری ها را نگاه می کنم واقعا خیلی سوال از ش اومده از 6 جلد اول + جلد 11در کنکور 90 واقعا فکر کنم مهمتر از هر منبعی هستند چون تمام نکات ان از کتابهای منبع استخراج شده پس بچهها خوندنشون را در اولویت قرار بدید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، shahryar ، JAVAD4050

پیام‌های داخل این موضوع
بچه ها کتابهای سبز مهمتر از تمام منابع دیگر است بخونید - توسط s1s2s3 - ۱۳۹۰-۷-۴، ۱۲:۱۷ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,379 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 980 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 995 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 803 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح
  پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 0 800 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۹ صبح
  خلاصه شماره 1 از 14 ،خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی ( دکتر مصطفی بهزادفر ) alireza 0 983 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۱ صبح
  خلاصه شماره 5 از 14 خلاصه -آزتک،مایا،اینکا (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 679 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۰ صبح
  جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 1395 alireza 48 6,180 ۱۳۹۵-۶-۱۰، ۰۲:۵۵ صبح
آخرین ارسال: mahbub1993
  از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 875 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
  فروش ویژه گرایش برنامه ریزی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 6000 تست alireza 88 44,649 ۱۳۹۵-۳-۲۵، ۱۰:۵۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان